Jediná letecká spoločnosť s bezplatnou Wi-Fi na plaube

0
1143

Letecká spoločnosť JetBlue v stredu oznámila, že dokončila rozšírenie „Fly-Fi“ – voľnej Wi-Fi služby počas letovej prevádzky, čo z nej robí jedinú leteckú spoločnosť, ktorá ponúka bezdrôtové pripojenie k internetu svojim zákazníkom bez akýchkoľvek dodatočných nákladov.

30093593 - new york- june 10 jetblue airbus a320 with ny s hometown airline tailfin design taxing at john f kennedy international airport in new york on june 10, 2014

Surfujte aj počas letu

Fly-Fi je teraz k dispozícii na všetkých 227 lietadlách leteckej linky, zahŕňajúcu celú flotilu Airbusov A320, A321 a Embraer 190. JetBlue prvýkrát predstavil „Fly-Fi“ pripojenie na vybraných lietadlách v roku 2013 a dokončením inštalácie stanovuje ďalší míľnik pre ostatné letecké spoločnosti.


Tip redakcie: Osem miliardárov má rovnaký majetok ako chudobnejšia polovica sveta


Letecká spoločnosť ponúka už množstvo možností zábavy počas letu, vrátane voľného výberu medzi 36 až 100 kanálmi DirecTV – v závislosti na konkrétnom lietadle, viac než 100 kanálov SiriusXM, filmy zadarmo a Amazon Video streaming.

Od odletovej brány až k bráne príletov, stále online

54316304 - fort lauderdale, united states - february 17, 2016: a jetblue airways airbus a320 with the registration n595jb taking off from fort lauderdale airport (fll) in the united states. jetblue is an american low-cost airline and the fifth biggest airline in the

Fly-Fi je tiež nepretržitá Wi-Fi služba, čo znamená, že zákazníci nebudú musieť čakať, kým sa lietadlo dostane do vzduchu, aby sa mohli pripojiť. Od odletovej brány, až k príletovej bráne, Fly-Fi umožňuje zákazníkom JetBlue bezdrôtovo sa pripojiť k internetu počas celej cesty.

Fly-Fi internetové pripojenie je tiež veľmi rýchle, aj v porovnaní s konkurenčnými platenými Wi-Fi službami počas letu. Priemerná rýchlosť pripojenia je až 15 Mbps (niektorí užívatelia uvádzajú aj vyššie rýchlosti – až do 30 Mbps). V porovnaní s Gogo, najväčší svetovým poskytovateľom internetu za letu, v súčasnosti končí na cca 10 Mbps, hoci spoločnosť plánuje zvýšiť Wi-Fi rýchlosť do roku 2018 až na 100 Mbps spolu s obnovou sieťových zariadení.

„Je rok 2017 a naši zákazníci očakávajú, že môžu byť pripojený kdekoľvek, či už je to v pohodlí svojej pohovky alebo 35 000 stôp nad ňou,“ uviedol v tlačovej správe viceprezident pre marketing spoločnosti JetBlue – Jamie Perry. „To je dôvod, prečo sme tak hrdí, že JetBlue je teraz jedinou leteckou spoločnosťou, ktorá ponúka bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi, živé televízne vysielanie a filmy pre všetkých zákazníkov v každom lietadle.“

Zdroj: mashable.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ