Facebook sex aplikácia Bang with Friends odhalí vaše chute na priateľa

0
2444

Bang With Friends aplikácia na facebookuNová aplikácia Bang with Friends, ktorú vyrobila externá firma fungujúca pod facebookom, a nie je vyrobená priamo Facebookom, ako si mnohí myslia, ponúka sex s vašimi priateľmi. Reálny sex, no nie hneď tak, ako si myslíte. Ide len o jednoducho fungujúcu aplikáciu, ktorú si musíte nainštalovať. Z pomedzi svojich priateľov môžete vybrať tých, s ktorými by ste mali radi sex. Len náhodou, ak majú vaši priatelia rovnakú aplikáciu nainštalovanú a tiež si pri vašom mene spravia poznámku, že „s týmto by som mal/a rada sex“ až vtedy sa o niečom takom dozviete. Vec, ktorú by ste sa teda mali dozvedieť až potom, čo sa váš a aj toho druhého názor stretne v rovnaký. Samozrejme, že už si aplikáciu vyskúšalo viacero ľudí, zaklikli zámerne úplne všetkých a potom sledovali, kto by si sex chcel užiť s ním. Dá sa tak prísť pomerne rýchlo k úrazu, k nezhodám, strate priateľov, ale na druhej strane, mladí, ak si to nedokážu povedať a naozaj pôjde o obojstranný záujem, už len inštalácia tejto aplikácie je dôkazom toho, že na to majú chuť. Alebo len testujú pre účely článku?

Zdá sa, že osobné rozhovory sa čoraz viac vytláčajú zo vzťahov. Kedysi SMS a emaily, neskôr ICQ, pokec, dnes Facebook a stále rôzne chaty. Neskôr už nemusíme prehovoriť žiadne slovo s partnerom. Možno raz v budúcnosti sa ľudia už vôbec nebudú zdržiavať zoznamovaním a zisťovaním vlastností toho druhého, jeho záujmov, pocitov, alebo či to ten druhý naozaj chce. Je tu predsa aplikácia. Dávame 10 rokov tomu, že sa niečo takéto objaví aj na témy „Chcem mať dieťa s…“ alebo „Chcem sa oženiť s…“

Link na aplikáciu
Aplikácia je na tomto odkaze, čím len chceme informovať o aplikácií správnej. Zámerom jej uvedenia je totiž obmedziť šance, že by ste pri hľadaní tejto aplikácie narazili na 17 ďalších, ktoré však len kopírujú dizajn a nie sú pravou aplikáciou. Vzhľadom na fakt, že Facebook využíva celý svet a ostro sa administrátori stavajú voči akejkoľvek nahote, je otázne, či bude aplikácia dostupná naozaj všetkým. Zatiaľ vieme o obmedzeniach ako je napríklad vek. Pod 18 rokov by nemala byť prístupná. Nejde však spustiť aj mnohým Slovákom, ktorí majú vek vyšší ako 18.