Chcete sa niečo zaujímavé naučiť? Skúste tieto zaujímavé kurzy

1
5526

Šikovných ľudí máme na Slovensku mnoho. Presvedčili nás o tom talentové šou, aj rôzne články nie len v našom magazíne. Pritom nevyčerpali svoje hranice a svoje schopnosti môžu odovzdávať ďalším. Rovnako tak my ostatní, ktorí by sme niečo zaujímavé chceli vedieť, by sme sa mohli niečomu novému priučiť. Lenže ako sa stretnúť a kde sa nájsť?

Dnes sú populárne zľavové portály. Kúpite na nich všetko možné, no vedomosti a zručnosti len minimálne. Na Slovensku vznikol celkom nový projekt, ktorý sa inšpiroval v zahraničí veľmi obľúbenou myšlienkou, ktorá nie len že má mnoho výhod, ale ponúka priestor na určitú formu zárobku a zároveň vzdelania. Medzi partnerov magazínu Zaujimavosti.net sme dnes pripojili server Zlepsisa.sk. Vzdelávací koncept, ktorý ponúka lacné kurzy čohokoľvek, najmä od amatérskych lektorov, sa môžu týkať varenia, umeleckej sféry, alebo zručností, možno i absurdností, no stále ide o niečo nové a možno vás to presvedčí, že práve to chcete poznať, ovládať a vyznať sa v tom. Základnou víziou zakladateľov serveru je spájať ľudí, ktorí niečo dobre ovládajú, s tými, ktorí sa chcú učiť a zlepšovať. Lektorom sa teda môže stať aj ten, kto nemá svoje profesionálne kurzy, ale napriek tomu je v tom čo robí dobrý a má chuť svoje schopnosti a skúsenosti predať ďalším záujemcom. Žiadne medze sa nekladú. Pokiaľ viete úžasne vyšívať, môžete zorganizovať svoj vlastný kurz . Vďaka tejto možnosti bude web Zlepšisa.sk plný veľmi rôznorodých a kreatívnych kurzov za lacné peniaze.

Rôznorodosť kurzov
Nový projekt je plnohodnotne spustený len pár dní, takže ponuka kurzov nie je veľmi bohatá, ale už teraz je vidieť jej pestrosť. Chcete sa napríklad zlepšiť v nadväzovaní vzťahov so ženami, vyrobiť si vlastnú dekoratívnu sošku do bytu, domáci syr alebo upiecť vlastný dezert na nerozoznanie od Marlenky? Kurzy sa ťahajú od rôznych športových aktivít až po kurzy rozvoja osobnosti, ktorým je napríklad zvládnutie ovládania energie, ktorá sa nachádza všade okolo nás. Väčšina zverejnených ponúk sa organizuje v hlavnom meste Bratislave, ale časom chcú autori projekt rozšíriť po celom Slovensku. K tomu však dopomôže každý jeden záujemca.
Ak vás teda niečo zaujalo a chcete nabrať nové skúsenosti, stačí potvrdiť svoju voľbu kliknutím na tlačidlo „prihlásiť sa“. Nasleduje platba za kurz a pokiaľ to bola vaša prvá prihláška, vytvorí sa aj konto. Bezpečnosť je pritom zaistená na strane lektora, aj záujemcu o kurz. Keby sa kurz neuskutočnil, peniaze sa vám vrátia. Podľa slov zakladateľov je totiž platba uchovávaná až do skončenia kurzov u sprostredkovateľa. Podobne to funguje aj na zľavových portáloch.

Zlepši sa, kurzy a školenia

Vyučujte aj vy ostatných
Ak ste v niečom dobrý a radi by ste sa podelili so svojimi znalosťami a skúsenosťami, ozvite sa autorom buď cez kontaktný formulár na webe alebo priamo na ich email, kde sa predstavíte, popíšete kurz, ktorý by ste radi zorganizovali a oni sa vám ozvú. Všetky náležitosti kurzu si určujete úplne sami, ako miesto konania, trvanie, tak aj cenu, či minimálny počet účastníkov.
Nuž a aj keby sa vám nepodarilo nájsť vhodný kurz, prihláste sa pre odber noviniek, alebo napíšte na portál, aký kurz by ste uvítali. Hodlajú sa totiž snažiť vytvárať kurzy aj podľa želaní, vyhľadať vhodných lektorov, miesto konania a to všetko podľa požiadaviek záujemcov. Pomerne zaujímavé, no škoda, že je kurz amatérskej kozmonautiky ešte stále len vo hviezdach…
Partnerské stránky online kurzov na Zlepsisa.sk

Comments are closed.