Ako si natrvalo vymazať účet na Instagrame

0
137899

Lezú vám na nervy fotky pláží, avokádových sendvičov, či rozkošných domácich miláčikov? Chcete s nimi skoncovať raz a navždy? Môžete. Stačí si vymazať Instagram alebo ho aspoň na čas deaktivovať.

28343887 - two young women taking selfie with mobile phone

Ako si deaktivovať účet

Dokonalé riešenie pre tých z vás, ktorí si chcú dať od Instagramu pauzu, ale nepáči sa im predstava, že by si účet úplne zrušili. Ak si ho deaktivujete, ľudia ho nebudú môcť vyhľadať ani si prezerať jeho obsah. Kedykoľvek si ho však môžete znovu aktivovať.

Ak chcete ísť do toho, musíte sa prihlásiť do Instagramu cez webový prehliadač. Kliknite na ikonku človeka v pravom hornom rohu a potom na „Upraviť profil“. V pravom dolnom rohu nájdete odkaz s názvom „Dočasná deaktivácia môjho účtu“. Stránka vás poprosí, aby ste uviedli svoje heslo a dôvod, prečo chcete účet deaktivovať. Po vyplnení údajov potvrdíte deaktiváciu a hotovo!

Opätovná aktivácia účtu

Je to jednoduché: stačí sa opäť prihlásiť cez web a riadiť sa krokmi, ktoré vám stránka ponúkne.

Ako si Instagram vymazať natrvalo

Ak sa rozhodnete svoj účet si vymazať, už niet cesty späť. Nedostanete sa k svojim fotkám, videám, ani sledovateľom. Tým nechceme povedať, že to nemáte urobiť – len chceme, aby ste si boli vedomý všetkých dôsledkov.

Pre trvalé vymazanie účtu musíte ísť na túto stránku a prihlásiť sa cez svoj účet. Zvolíte si dôvod vymazania a kliknete na tlačidlo vymazania. Hotovo, práve ste sa zbavili svojho Instagramu.

Čítajte tiež:

AJURVÉDA – matka medicíny

Ako si na Instagrame založiť pracovný profil?

Rachel Brathen – žena, ktorá premenila svoju popularitu na Instagrame na pomoc iným

 


Zdroj:http://www.techradar.com/how-to/how-to-delete-your-instagram-account-forever

ZANECHAŤ ODPOVEĎ