5 zlepšení pre iPhone, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2018

0
1924

Dohady o iPhone pre rok 2018 sú v plnom prúde. Ešte síce nič nie je potvrdené, ale na základe vývoja v minulosti je niekoľko vecí, ktoré môžeme predpokladať s veľkou pravdepodobnosťou.

Zlepšenie problémov, ktoré sa objavili v prvej generáciiU iPhonu X sa hneď po vydaní objavilo niekoľko problémov, ako napríklad citlivosť na chlad a vypálenie obrazovky. Zo začiatku mal tiež problémy so zvukom, ktoré ale boli rýchlo opravené softvérovými aktualizáciami. Nové modely iPhone X budú mať pravdepodobne svoje vlastné problémy, Apple sa ale určite pokúsi odstrániť hardvérové aj softvérové problémy, ktoré sa objavili v minulom roku.

Malá zmena dizajnu

iPhone X si prešiel najväčšou dizajnovou zmenou oproti ostatným Apple smartfónom za posledné roky. To obvykle znamená, že tento vzhľad sa bude používať najmenej ďalšie tri roky. Je tiež možné, že aspekty tohto nového dizajnu budú použité aj v iných modeloch pre rok 2018.

 

Viac Animoji

Animoji mala byť jedna z hlavných funkcií na iPhone X, ale kvôli nekompatibilite s predchádzajúcimi modelmi mala veľmi limitované použitie. iPhone X je momentálne jediný model s technológiou, ktorá umožňuje vytvárať Animoji. A Animoji samotné sú veľmi limitované. V priebehu tohto roku sa to však veľmi pravdepodobne zmení.

Portrétový režim a zlepšenia osvetlenia

Funkcie fotografovania na iPhone X sú zaujímavé, ale je potrebné zlepšiť kvalitu obrazu pri aplikácii efektov. Portrétový režim je zatiaľ v beta testovaní, tento rok by však mal byť dokončený.

Lepšie optimalizovanie aplikácií

Budúce modely iPhone X budú pravdepodobne vyzerať podobne ako originálny model. Ale aplikácie sa ešte len optimalizujú pre fungovanie s novým senzorovým panelom. Veľké aplikácie ako YouTube, Netflix a Instagram boli optimalizované už dávno, ale po vydaní nového modelu by malo číslo aplikácií, ktoré sa prispôsobia, mnohonásobne vzrásť.

Čítajte tiež:

Prečo máte na iPhone maličkú dierku vedľa zadnej šošovky fotoaparátu

Amazon sleduje každý váš krok. Využite to

Déjà vu zostáva záhadou, päť teórií sa ho snaží vysvetliť


Zdroj: http://www.businessinsider.com/potential-iphone-x-upgrades-to-look-forward-to-in-2018-2017-12/#greater-app-optimization-6

ZANECHAŤ ODPOVEĎ