Vyhrajte VIP vstupenku na Historický festival stredovekého života

0
1341

Počas dvoch dní blížiaceho sa víkendu 28. a 29. júla sa na hrade Červený Kameň opäť koná zaujímavé historické podujatie, tentoraz Festival stredovekého života. Opäť budeme mať možnosť sledovať vystúpenia šermiarov, divadelné predstavenia, ukážku kuchyne, výzbroje rytierov, a najmä pohľad do spôsobu života v časoch stredoveku. Na dvojdňovom podujatí bude čo obdivovať.

Blesková súťaž znamená bleskovú výhru. Keďže nám zostala jedna vstupenka, veríme, že sa bude niekomu z vás hodiť a bude ju chcieť získať pre seba. Výhru posielame poštou už v stredu 25. júla a aj preto sú do súťaže prijaté všetky odpovede odoslané do 25. júla do 10:00 hodiny. VIP vstupenka umožňuje vstup na oba dva dni podujatia (náramok na ruke teda musí zostať celý). Stačí odpovedať na jedinú otázku a na vás je, ktorú z otázok si vyberiete. Podmienkou je len jej správne zodpovedanie.

Otázka A:
Vymenujte aspoň 5 mediálnych partnerov akcie. (Nápoveda historickyfestival.sk)

Otázka B:
Napíšte nám aspoň 5 súborov, skupín, ktoré sa objavia na sobotňajšom festivalovom dni. (Nápoveda historickyfestival.sk)

Alebo otázka / úloha C:
Napíšte nám, prečo by ste to mali byť práve vy, čo by mal dostať túto vstupenku. Hoci budeme z odpovedí žrebovať, možno nás upúta vaša odpoveď v tomto bode.

Podmienky súťaže:
Výhra nie je vymáhateľná. Do súťaže sú prijaté všetky správne odpovede na ktorúkoľvek otázku do 10:00 dňa 25. júla. Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujimavosti.net. Správne odpovede posielajte výhradne na email sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu uveďte HISTORICKY FESTIVAL. Do emailu uveďte kompletnú poštovú adresu a ďalší kontakt. Zo súťaže sú vyradené akékoľvek pokusy o podvádzanie a obchádzanie pravidiel slušnosti a férovej hry. Z prijatých odpovedí žrebujeme. Pri zodpovedaní úlohy C si však vyhradzujeme právo v prípade naozaj zaujímavého názoru vstupenku poslať práve takémuto názoru. Nekladieme medze ani kreativite, ani typu dôvodov, prečo by ste to mali byť práve vy. Máme poslednú vstupenku a chceme ju dať niekomu z vás. Takže vám držíme palce. Sú na to len dva dni.