Vyhrajte svetový knižný bestseller Liečiteľ v slovenskom preklade

0
1598

kniha LiečiteľMagazín Zaujímavosti v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a vydavateľstvom Motýľ pre Vás pripravili súťaž s filmovou novinkou Liečiteľ, ktorú si v kinách môžete pozrieť od 17. apríla. Jeden z Vás môže za správnu odpoveď na súťažnú otázku získať svetový knižný bestseller Liečiteľ v slovenskom preklade od Noaha Gordona.

Súťažná otázka:
Ben Kingsley hrá vo filme Liečiteľ postavu slávneho perzského liečiteľa Ibn Sinu. Pod akým menom ho pozná západný latinský svet?

A/ Gándhí
B/ Avicenna
C/ Hippokrates

Podmienky súťaže:
Správne odpovede nám posielajte do 4. mája 2014 na adresu sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu nezabudnite uviesť heslo LIEČITEĽ. Súčasťou správnej odpovede musí byť korenšpondenčná adresa na území Slovenskej republiky. Účasť v súťaži opakovane z jedného počítača je zakázaná. Žrebovanie sa uskutoční s pomedzi všetkých správnych odpovedí.Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujimavosti.net, zmeny pravidiel vyhradené. Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa nasledovných pravidiel. Poskytnutá adresa slúži výhradne pre zaslanie výhry. Účasťou taktiež súhlasíte so zasielaním maximálne 1x emailu za mesiac s informáciou o nových súťažiach a novinkách na magazíne a miestach v okolí Zaujimavosti.net. Tieto adresy nie sú za žiadnych okolností zdieľané s tretími stranami a nie sú predmetom predaja a ďalšieho šírenia. Emailové správy sú spolu s poštovými adresami po skončení a vyhodnotení súťaže nenávratne zmazané.