Vyhrajte pred Vianocami v našej súťaži zopár darčekov

0
1445

Opasok súťažČoskoro sú tu Vianoce a Zaujímavosti.net vám sľúbili viacero súťaží o zaujímavé ceny. Aj tentoraz môžete zabojovať o tri pekné kúsky praktického, alebo darčekového charakteru. Či už pre seba, alebo pre niekoho, získať môžete luxusný kožený pánsky opasok, peňaženku, alebo slúchadlá Matrioška. Chce to len správne odpoveď na súťažnú otázku a odoslať nám odpoveď na náš súťažný email.

Ktorý z nasledujúcich predmetov nenájdete na anela.sk?
a) hrnček s medveďom v klobúku
b) šperk v tvare slzy
c) taška cez plece s myšou v sombrero klobúku
d) slúchadlá v tvare srdca
e) červená kabelka s retiazkou cez plece

Súťažíte o ceny:
1. cena: luxusný pánsky opasok (viac info)
2. cena: veselé slúchadlá Matrioška (viac info)
3. Peňaženka Michael Jackson (viac info)

Podmienky súťaže:
Správne odpovede posielajte na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net (bez medzery) do 15. decembra 2014 spolu s menom a adresou. Do predmetu správy uveďte heslo ANELA, pre odlíšenie medzi inými súťažami. Súťaž je určená pre Slovenskú republiku a viacpočetná účasť súťažiacich je zakázaná. Súťaž nepodlieha zdaneniu a platbe poistného. Výhra nie je zameniteľná za inú, prípadne za hotovosť. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje možnosť prípadných zmien pravidiel v súťaži. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom ďalších informácií o ďalších súťažiach na stránkach ZET.SK a teda aj zaujimavosti.net. Adresy neposkytujeme tretím osobám a nezdieľame v žiadnej verejne dostupnej databáze.

Vyhodnotenie súťaže
Na základe výberu slepých čísiel samotného sponzora súťaže sme spoznali medzi správnymi odpoveďami šťastlivcov, ktorí získajú od obchodu Anela.sk ceny v nasledovnom poradí. Tomáš Joštiak, Andrea Ševčíková a Martina Pavlíková. Gratulujeme.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a prajeme šťastie v súťažiach ďalších. Zároveň znova apelujeme na správnosť zadania predmetu, ktorý umožňuje zadeliť odpoveď do správnej schránky určenej na vyhodnocovanie súťaže. Napriek uvedeniu všetkých náležitostí v podmienkach nám stále chodia odpovede s predmetom „súťaž“ alebo v štýle „chcem ten opasok“. Ďakujeme za pochopenie.