Vyhrajte vstupenky na koncert Černo-bílé turné Lucie Bílá 2013, CD, autogram aj singel

0
2231

sutazluciebila

19. októbra do Bratislavy na zimný štadión Ondreja Nepelu zavíta pätnásťnásobná česká slávica Lucie Bílá momentálne opäť populárna aj ako porotkyňa v známej talentovej šou. O dva dni neskôr zaspieva aj v košickej STEEL Arény. Teraz máte možnosť vyhrať vstupenky na bratislavské vystúpenie a byť tak diváckou súčasťou jej ČERNO-BILÉ TURNÉ LUCIE BÍLÁ 2013, ktoré sa otvára na pražskom výstavisku 15. októbra. Okrem lístkov máte možnosť získať aj podpísanú kartu, CD Lucie Bílá – Modi a jej nový singel Jsem to já. Šancu má každý, kto nám správne do 15. októbra odpovie na dve jednoduché súťažné otázky.

Súťažné otázky:
Napíšte nám názvy aspoň troch pesničiek, ktoré pochádzajú od Lucie Bílej (nápoveda)

Napíšte nám názov aspoň jedného filmu, na ktorom sa hudobne podieľala Lucie Bílá (nápoveda)

Podmienky súťaže
Správne odpovede posielajte na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net a nezabudnite uviesť predmet správy ČERNO-BÍLÉ TURNÉ pre správne zaradenie súťaže, do 15. októbra 2013 do 18:00. Súťaž vyhodnotíme čoskoro po jej uzavretí a výhry ihneď odosielame. Vo svojej správe uveďte presnú poštovú adresu a telefonický kontakt.

Ceny nie sú vymáhateľné. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné nutné zmeny. Ceny nepodliehajú zdaneniu a platbe poistného. Poskytnuté údaje nie sú poskytované tretím stranám a slúžia výhradne pre účely tejto súťaže a jej vyhodnotenie.