Vyhrajte 2x 2 lístky na Historický festival na Červenom Kameni

0
1788

Už nasledujúci počas 30. a 31. mája sa na krásnom hrade Červený Kameň uskutoční tradične bohaté historicko-divadelné podujatie Historický festival Rotenstein, na ktorom si prídu na svoje všetci milovníci histórie, najmä histórie stredovekých čias, spôsobu života, bojov, obdobia kráľov, rytierov a poddaných. Opäť sa návštevníci stretnú s bohatým programom a sprievodnými podujatiami. Vy môžete byť všetkého súčasťou, stačí sa zapojiť a správne odpovedať na priložené otázky. Vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po dva lístky na oba dni podujatia. Viac informácií nájdete na www.historickyfestival.sk

Historický festival Rotenstein Červený Kameň

Súťažné otázky:
A: Napíšte nám názov aspoň dvoch skupín, ktoré vystúpia v prvý deň podujatia
B: Napíšte nám aspoň 3 sprievodné podujatia, mimo hlavný program. Čo si budete môcť pozrieť, vypočuť, alebo vyskúšať? Prípadne na čo sa na festivale najviac tešíte?

Súťažný formulár

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Odpoveď na súťažnú otázku - A

  Odpoveď na súťažnú otázku - B

  Vaša presná adresa pre zaslane výhry

  Podmienky súťaže
  Správne odpovede nám posielajte prostredníctvom formulára do 27. júna 2015 do 23:59 hod. Nezabudnite pripojiť poštovú adresu kompletnú so všetkými údajmi potrebnými pre doručenie výhry prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. Prijímame z každého počítača len jedinú správnu odpoveď a účasť v súťaži. Napriek tejto podmienke máme v každej súťaži 20 percent rôznych pokusov, ktoré sú automaticky vyraďované. Ceny nie sú vymáhateľné a organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách súťaže alebo zamietnuť vydanie výhry, pokiaľ sa súťažiaci zúčastnil viac krát, prípadne vykonal pokusy, ktoré sú v rozpore s pravidlami. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so spracovaním emailovej adresy a prijímaním informácií o ďalších súťažiach a novinkách z magazínu Zaujimavosti.net maximálne 1x týždenne. Organizátor súťaže upozorňuje, že všetky prijaté odpovede sú po vyhodnotení zmazané. Osobné údaje nie sú zálohované, nevytvára sa z nich žiadna databáza a v žiadnom prípade nie sú osobné údaje poskytované tretím stranám. Emailová adresa použitá na poslanie informácie o ďalších súťažiach, prípadne novinkách na Zaujimavosti.net je použitá bez ďalších údajov, čiže bez mena, adresy a telefonického kontaktu. Adresa pre zaslanie výhry musí byť na Slovensku.