Vyhrajte 2 balíčky cien a model novej IBIZY od SEAT Slovensko

0
2251

Vyhrajte dva balíčky cien od SEAT Slovensko. Stačí splniť dve jednoduché úlohy a zabojovať tak o niekoľko darčekových predmetov. Máme pre vás model nového SEAT IBIZA mierka 1:43, parádne tričko, šiltovky a praktické repráky k notebooku.

MySmeSEAT súťaž o darčekové predmety

Ceny:
1. balíček: Model nového modelu SEAT IBIZA + parádne Tričko NEW SEAT IBIZA + šiltovka
2. balíček: Prenosné repro k notebooku a iným zariadeniam + šiltovka NEW SEAT IBIZA

Súťažná úloha č. 1
Napíšte nám aspoň tri evidenčné čísla vozidiel SEAT na prezentačnom videu prístupnom priamo na prvej stránke www.MySmeSEAT.sk. Celkovo je ich tam 6, celých viditeľných je 5, no stačia nám tri.

Súťažná úloha č. 2
Pokiaľ ste sledovali video, zrejme vám na rovnakej stránke neušla informácia v žltom rámčeku o testovacích jazdách. Napíšte nám teda, ktoré vozidlo môžete získať na celý týždeň s plnou nádržou… Je to Toledo, Ibiza, Alhambra, Altea, alebo Leon?

Podmienky súťaže:
Správne odpovede spolu s kontaktnými údajmi posielajte na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net (adresa samozrejme bez medzier) s dôležitým predmetom v správe „SEAT“ pre odlíšenie súťaže (prebieha ich u nás viacero) do 14. marca 2013 hodiny 23:59. Do súťaže sú prijaté všetky správne odpovede, od každého súťažiaceho prijateľné len raz. Usporiadateľ súťaže je Zaujimavosti.net magazín v spolupráci s partnerom www.mysmeseat.sk, SEAT Slovensko. Výhra nie je vymáhateľná ani vymeniteľná za inú. Nepodlieha zdaneniu a platbe zdravotného poistenia. Výherca je žrebovaný z pomedzi všetkých správnych odpovedí, ktoré dorazia včas a úplné.
Zo súťaže sú vyradené akékoľvek pokusy o obchádzanie pravidiel, viac násobnú účasť, emaily odosielané jednou osobou hromadne a usporiadateľ súťaže si vyhradzuje plné právo neprijať do súťaže také odpovede, ktoré vykazujú viac ako 2 znaky obchádzania a nesplnenia pravidiel.