Valentínska súťaž: nájdite na stránkach 3 celé srdiečka a vyhrajte

0
1903

Valentínska súťažPriatelia, Valentín je tu čo nevidieť, všade na nás už teraz vyliezajú srdiečka a mnohí riešime už teraz, čo spraviť pre svoju polovičku, alebo kde rýchlo nejakú splašiť. My vám v tejto chvíli neponúkame žiadne zoznámenie, ani tip na žiaden zaujímavý darček, či pobyt pre dvoch. Ponúkame vám však šancu vyhrať vo veľmi jednoduchej súťaži niekoľko zaujímavých cien. V tejto súťaži totiž pôjde o hľadanie párov.

Nájdite na našom magazíne aspoň 3 celé srdiečka

Do celých stránok sme nasadili 20 polovíc srdiečok, ktoré sa objavujú v článkoch v dolnej časti. Pre účasť v súťaži vám celkom postačí, aby ste našli tri celé srdiečka a teda tri ľavé a tri pravé polovice srdiečka (spolu šesť dielov).

Postup
Pošlite nám názvy článkov, kde sa vám podarilo nájsť jednotlivé časti srdiečok do emailovej správy a odošlite ju na adresu sutaz @ zaujimavosti.net, kde pripojte predmet SRDIECKA. Z tých úspešných odpovedí, ktoré k nám dorazia a splnia vyššie spomenutú podmienky vyžrebujeme výhercov nasledovných cien:

1. cena: kniha Corleone – Rodina krstného otca, od Eda Falca
2. cena: kreatívny set a party set
3. cena: anglická konverzácia do vrecka

BONUS: súťažiaci, ktorý nám odošle najviac nájdených srdiečok ako prvý získa možnosť odovzdať odkaz svojmu partnerovi v hlavnej grafike na facebook stránkach magazínu Zaujímavosti. Ten nám môže pripojiť rovno do emailu, prípadne s fotografiou s partnerom. Vhodné ako prekvapenie tomu druhému, samozrejme, pokiaľ naozaj tvoríte pár a nejde o fotografiu s Rytmusom na nejakej párty. Hlavná grafika na stránkach zostane podľa želania súťažiaceho maximálne však tri dni. Pre osamelých existuje výnimka, odkaz pre svojho domáceho živého miláčika a fotografia s ním.

Pomôcka: Pomôckou môže byť pre vás fakt, že srdiečka sú ukryté na spodku 20 článkov. Články boli vydané len v rokoch 2012 a 2013. Indiíciami pre nájdene článkov sú tieto slová: Stavba, problém, klavír, loď, fotografie, kamión, Rimania, tetovanie, nakrúcajú reklamy. Srdiečka však nájdete aj v príbuzných témach. Jeden článok sa venuje výchove detí, druhý vesmíru, tretí stavbám na ostrovoch severozápadnej Európy.  Zväčša ide o články zaujímavé.

Podmienky:
Do súťaže sú prijaté len neduplicitné emaily so správnymi odpoveďami – nálezmi srdiečok. BONUSovú výhru získa súťažiaci, ktorý nám pošle najviac nájdených srdiečok. V prípade nálezu maximálneho počtu srdiečok napríklad 6 troma súťažiacimi vyhráva prvý úspešný nálezca. Zo súťaže sú vyradení partneri portálu, redaktori a ich rodinní príslušníci, rovnako ako duplicitné pokusy o účasť v súťaži. Súťažiaci musí byť na území SR. Emaily môžete posielať do 13. februára 2013 do hodiny 23:55.
Výhra nie je vymáhateľná, je odosielaná na adresu výhercu prostredníctvom Slovenskej pošty, prípadne osobne vo vybraných mestách po dohode. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na priebežné zmeny v pravidlách súťaže, ako je deadline (ukončenie súťaže), navyšovanie počtu cien a iné. Poskytnuté osobné údaje portálu slúžia výhradne pre možnosť spätného kontaktu v prípade výhry a pre odlíšenie súťažiacich v prípade nekalých pokusov o viacpočetné účasti. Účasťou v súťaži na základe odoslaného emailu súhlasíte s prijatím informácie o dvoch nasledujúcich súťažiach naplánovaných na Zaujimavosti.net. Osobné údaje a ani emailové adresy nie sú poskytované žiadnym tretím osobám ani spoločnostiam a do konca marca 2013 dochádza k ich zmazaniu.

Vyhodnotenie súťaže:

Dňa 14. 2. 2013 sme vyžrebovali čísla 17, 32, a 4 z celkových 45 správnych odpovedí. Mená výhercov sú v poradí ocenení:
1. Ivana Antalová, Topoľčianky
2. Katarína K., Hamuliakovo
3. Peter Šimon, Bratislava

Najviac nám článkov ako prvá, dokonca plný počet všetkých 20 poslala súťažiaca: Katarína Burdigová. Gratulujeme.