Už máte vyzdobený svoj vianočný stromček? Pochváľte sa nám a vyhrajte

0
2606

Vianoce sú už za dva dni tu… teda záleží od toho, kedy týchto zopár riadkov čítate. V každom prípade vianočný čas so sebou prináša niekoľko tradícií a my sa dnes zameriame na tú najslávnejšiu, ktorú praktikujú všetky národy oslavujúce Vianoce, bez rozdielu, či sa obmedzia len na jednu kokosovú palmu, alebo poriadnu jedľu s vianočnými guľami. Keďže vieme, že stromček bude azda v každej jednej rodine na (tradičnom) Slovensku, sme zvedaví na vaše techniky, umelecké cítenie, alebo len farby.

Vianočný stromček, Zaujimavosti

Malá vianočná súťaž
Pošlite nám fotografiu toho vášho na adresu sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu napíšte STROMCEK. Všetky fotografie zverejníme na našom Facebooku, ale hlavne vyžrebujeme dvoch z Vás, komu pošleme počítačovú hru. Celkovo vyžrebujeme dvoch, ktorí okrem hry dostanú aj malú praktickú cenu, ktorú využijú pri modernom mobilnom telefóne, alebo pri iných zariadeniach. Sme zvedaví, ako ste si so zdobením stromčeka poradili práve vy. Pokojne môžete pripísať krátky príbeh, popis stromčeka, alebo postup, ako sa vám zdobenie podarilo. Mimo žrebovanie vyberieme fotografiu, ktorá sa nám páčila najviac a oceníme ju peknou knižkou pre deti o výrobe domácich dekorácií.

Podmienky súťaže
Fotografie s veľkosťou maximálne 1 MB posielajte na uvedenú emailovú adresu do 10. januára 2014. Do emailovej správy spolu s fotografiou môžete pripojiť krátky príbeh zo zdobenia, a svoju adresu pre prípad výhry. Voliteľné je pripísať aj vek potenciálneho hráča, keďže na výber je z hier pre mládež a druhá pre starších hráčov. Emailové adresy súťažiacich nie sú ďalej poskytované žiadnej tretej osobe a podané poskytované osobné údaje meno a adresa nám slúžia výhradne pre zaslanie výhry a po vyhodnotení sú odstránené. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom informácií o ďalších súťažiach prostredníctvom emailu, prípadne súhrnu vážnych a dôležitých správ z magazínu Zaujimavosti.net niekoľko krát ročne. Súťaž nepodlieha zdaneniu ani platne zdravotného poistenia. Výhra nie je vymeniteľná za inú, alebo hotovosť. Zmena pravidiel vyhradená.

Autor foto: Lenka, Zuzka a Lucka, ďakujeme

TIP: ozaj, vedeli ste, ako to bolo so zdobením stromčeka v minulosti a odkiaľ sa tento zvyk vzal? Prečítajte si o tom v tomto zaujímavom článku… História zdobenia vianočného stromčeka.

Vyhodnotenie:
Dňa 11. januára prebehlo vyhodnotenie. Vyžrebovali sme Ingrid z Prešova a Petra z Novej Bane. Gratulujeme