Súťaž: vyhrajte model autíčka nového Seat Toledo a športové tričko

0
2562

SEAT nedávno predstavil svoje nové Toledo, novinku v inak známej tradícií série Toledo aj v našich končinách. Pri tejto príležitosti sme získali zopár darčekov. Radi by ste získali zaujímavý model nového SEAT Toledo a športové tričko SEAT k tomu? Autíčko môže byť pre syna a tričko veľkosti XXL pre tatka. Stačí splniť jednoduchú úlohu a zabojovať o balíček týchto pekných cien. Splňte jednoduchú úlohu a napíšte nám do redakcie správnu odpoveď,. Z pomedzi všetky správnych odpovedí vyžrebujeme jedného šťastlivca, ktorému odošleme výhru.

Seat Toledo súťaž

Súťažná otázka: koľkoročnú záruku získate pri kúpe nového SEAT Toledo? (nápoveda?)
A: 3 roky, B: 4 roky, C: 7 rokov, D: do najazdených 50 000 km

Podmienky súťaže:
Správne odpovede spolu s kompletnou adresou nám posielajte na adresu sutaz @ zaujimavosti.net do 28. júla 2013 a do predmetu nezabnudnite uviesť TOLEDO. Emailové správy odoslané bez tohto predmetu nie sú prijaté do súťaže. Zo súťaže sú vyradené pokusy o viacnásobnú účasť z rovnakého počítača a ďalšie neférové pokusy o obídenie pravidiel. Cena nie je vymáhateľná a vymeniteľná. Nepodlieha zdaneniu a platbe poistného. Účasťou v súťaži súhlasíte so zaslaním upozornenia na ďalšiu súťaž o ceny na Zaujimavosti.net. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na nutné zmeny v pravidlách alebo náhradu ceny za inú, pokiaľ neočakávateľné a pri spustení súťaže neznáme okolnosti zapríčinia nutnosť takejto zmeny.

Vyhodnotenie:
Dňa 30. júla sme z pomedzi viac ako 250 správnych odpovedí vyžrebovali pána Miroslava Krišku z Liptova. Gratulujeme. Do súťaže nám tiež dorazilo tradične viac ako sto pokusov o obchádzanie pravidiel (rovnaký pisateľ a adresa, iný email, prípadne rovnaká adresa ale iné údaje, alebo tiež veľmi častý prípad účasť na obmenách mien Marián, Majo, Maroš, a s výrazným počtom kombinácií rôznych titulov pred menom.) Tieto pokusy boli so súťaže vyradené.