Súťaž: Vyhrajte knihu Náboj od Mary L. Kellyovej

92
1960
Štyridsaťročná profesorka francúzskej literatúry Caroline Cashionová začne mať bolesti v zápästí. Na lekárskom vyšetrení zistia, že ich príčinou je náboj, ktorý má v oblasti krčných stavcov. Caroline vôbec netuší, ako sa tam ocitol. Požiada rodičov o vysvetlenie, no s prekvapením zistí, že je adoptovaná a jej biologických rodičov v Atlante zastrelili, keď bola ešte dieťa. Aj ju vtedy postrelili, ale prežila. Páchateľa nikdy nechytili.
Šokovaná Caroline sa rozhodne pátrať po svojich koreňoch, snaží sa zistiť podrobnosti spojené s týmto prípadom. Vyhľadá novinára, ktorý kedysi o vražde jej rodičov písal. Ten jej navrhne, že s ňou urobí rozhovor, čo by mohlo vyvolať záujem verejnosti a pomôcť jej odhaliť pravdu. Zrazu sa však z temnej minulosti vynára čoraz viac postáv, ktoré o prípade niečo vedia. Caroline pátra po vrahovi ďalej na vlastnú päsť, lebo chce stoj čo stoj zistiť, čo sa vlastne stalo a prečo. Lenže aj vrah číta noviny…
Psychotriler Náboj sa vám dostane pod kožu, ovládne vašu myseľ i fantáziu a donúti vás rozmýšľať nad mnohými nezvyčajnými vecami.

Výherkyňa: Mária Gorelková

kniha-naboj

92 KOMENTÁRE

  1. Kniha znie naozaj zaujimavo, rada by som si ju precitala. Pripajam ju na svoj wishlist 🙂

  2. veľmi rada by som chcela tu knihu veľmi rada čítam knihy dakujem veľmi pekne….

  3. Dobry den, dakujem za moznost, ktoru ponúkate a mam eminentny zaujem o tuto danu knizku. Dakujem.
    Adriena

  4. Mám veľký záujem. Už dlhší čas mám v pláne si kúpiť práve túto knihu. Som rada, že sa na ňu vyhlásili súťaž.

  5. veľmi rada by som chcela tu knihu mam rada knihy a čítam už teraz aj rôzne knihy dakujem veľmi pekne…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ