Súťaž: Vyhrajte jednu z dvoch pekných knižiek o náboženstvách

0
2113

Svetové náboženstvá kniha súťažNa celom svete existuje množstvo náboženstiev. Takmer nikde by sme nenašli krajinu so stopercentným vyznaním jedinej viery. Zaujímavá knižka, ktorá vás prevedie náboženstvami z celého sveta a umožní vám podrobne spoznať prvky, históriu, ale aj zvyky jednotlivých vyznaní, sa určite hodí v knižnici cestovateľa, alebo len milovníka zaujímavého čítania, čo je nerád obmedzený len na svet okolo neho. Túto knižku máme sami už nejaký čas a preto sme radi, že sme získali zopár ďalších od vydavateľstva IKAR a jeho internetového obchodu BUX.sk aj pre vás, našich čitateľov. Hoci ešte stále môžete súťažiť v našej aktuálne stále prebiehajúcej súťaži o hry, alebo o knižky, dnes pridávame ďalšiu možnosť vyhrať zaujímavé ceny, jednu z dvoch knižiek o svetových náboženstvách. Zúčastniť sa môže každý z jedného počítača len raz a to správnym zodpovedaním dvoch súťažných otázok.

Súťažné otázky:
1: Napíšte nám aspoň 4 náboženstvá, nie sekty, ktoré najlepšie poznáte:

2: Napíšte nám, ktorý článok u nás sa vám naposledy páčil natoľko, že ste sa s ním podelili, alebo chceli podeliť s inými.

Podmienky súťaže:
Svoje odpovede posielajte formou elektronickej pošty na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net do konca 28. februára 2014. Do predmetu je nutné uviesť heslo NABOZENSTVA (platné aj s diakritikou). Bez tohto hesla sa email správne nepresunie do žrebovateľnej schránky a aj napriek uvedeniu podmienky je vždy 15% správnych odpovedí stratených pre uvádzanie vlastných predmetov (súťaž, posielam odpoveď, súťaž o hry a podobne). Internetová súťaž prezentovaná na tejto strane je organizovaná magazínom Zaujímavosti.net. Hodnota ceny nepresahuje hodnotu, ktorú je nutné zdaňovať a cena nepodlieha platbe zdravotného poistenia, a je určená len ľuďom s adresou v SR. Výhry nie sú vymáhateľné, ani vymeniteľné za hotovosť, či iné. V prípade mena na Facebooku uvedeného v inom tvare, ako je meno v súťažnom emaili poprosíme o uvedenie aj mena na Facebooku –  tento údaj slúži výhradne na overenie splnenia druhej úlohy a odhalenie pravého mena zostáva v emailovej správe. Emailom získané súťažné odpovede sú po súťaži a vyhodnotení zmazané.
Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním informácií o nových súťažiach, prípadne maximálne 1 email mesačne o dôležitých novinkách na magazíne Zaujimavosti.net. Každý prijatý email so súťažnou odpoveďou sa nachádza len u nás, adresy v žiadnom prípade neposkytujeme tretím stranám, nie sú predmetom predaja.

Vyhodnotenie
Výhercami v súťaži o knižky svetových náboženstiev sa stali Lenka Racová a Ivete Balazova. Výhercom gratulujeme a veríme, že naďalej zostanú čitateľmi nášho magazínu, hoci ich na chvíľku odpúta zaujímavé čítanie v knižke samotnej. Zároveň obom výhercom k knižke pripájame malú pozornosť.