Súťaž: Vyhrajte 3x tlačenú fotografiu na veľkom plátne

0
1736

Súťaž o plátnoChceli by ste nejakú svoju fotografiu na plátne, aby skrášlila váš interiér? Máte svadobný deň zaznamenaný na fotografiách, dieťa, domáceho miláčika či zážitky z ciest? Čokoľvek, čo považujete za krásne a hodné podoby obrazu na stenu si môžete nechať vyhotoviť do podoby veľkej fotografie na plátne. Do 11. januára 2015 môžete spolu s nami a tlačiarňou Celopolep.sk súťažiť o jednu z troch cien. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a v prípade výhry mať pripravenú tú fotografiu, ktorú by ste radi získali vytlačenú na plátne.

1. cena: tlač fotografie v rozmeroch 80×60 cm (+10% zľava z ďalších)
2. cena: tlač fotografie v rozmeroch 60×40 cm (+10% zľava z ďalších)
3. cena: tlač fotografie v rozmeroch 40×30 cm (+10% zľava z ďalších)

Súťažná otázka je:  (nápoveda celopolep.sk)
Za akú cenu je možné objednať tlač formátov
A) 70×50 cm alebo opačný formát 50×70 cm?
B) 20×30 cm alebo opačný formát 30×20 cm?

 

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Odpoveď na súťažnú otázku - A

  Odpoveď na súťažnú otázku - B

  Vaša presná adresa pre zaslane výhry

  Podmienky súťaže
  Správne odpovede k súťaži o knižky nám posielajte prostredníctvom formulára do 11. januára 2015. Nezabudnite pripojiť poštovú adresu kompletnú so všetkými údajmi potrebnými pre doručenie výhry prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. Vyžrebovaní výhercovia budú kontaktovaní s bližším postupom ako si uplatniť výhru. Fotografie, ktoré zašlú tlačiarni pre vyhotovenie plátna musia byť kvalitné a dostatočne veľké (digitálne fotoaparáty, alebo tiež vlastná kvalitná grafika, nie však mobilné telefóny a skenované fotografie). Výherca má možnosť v prípade bezplatnej objednávky získaného plátna (cena v súťaži) využiť zľavu 10% na ďalšie dve plátna, alebo jedno plátno. V cene výhry je už poštovné (Slovenská pošta a.s.).

  Upozornenie: Prijímame z každého počítača len jedinú správnu odpoveď a účasť v súťaži. Napriek tejto podmienke máme v každej súťaži 20 percent rôznych pokusov, ktoré sú automaticky vyraďované. Ceny nie sú vymáhateľné a organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách súťaže alebo zamietnuť vydanie výhry, pokiaľ sa súťažiaci zúčastnil viac krát, prípadne vykonal pokusy, ktoré sú v rozpore s pravidlami. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so spracovaním emailovej adresy a prijímaním informácií o ďalších súťažiach a novinkách z magazínu Zaujimavosti.net maximálne 1x týždenne. Organizátor súťaže upozorňuje, že všetky prijaté odpovede sú po vyhodnotení zmazané. Osobné údaje nie sú zálohované, nevytvára sa z nich žiadna databáza a v žiadnom prípade nie sú osobné údaje poskytované tretím stranám. Emailová adresa použitá na poslanie informácie o ďalších súťažiach, prípadne novinkách na Zaujimavosti.net je použitá bez ďalších údajov, čiže bez mena, adresy a telefonického kontaktu. Adresa pre zaslanie výhry musí byť na Slovensku.