Súťaž: Stravovanie podľa biorytmov

126
4538

Túžite po lepšej kondícii a ideálnej hmotnosti a neviete ako na to? Bojíte sa, že vás to bude stáť veľa námahy a sebazapierania? Táto kniha vám poradí, ako postupovať, aby vaša cesta za zdravím bola ľahšia a zábavnejšia. Ponúka vám zrozumiteľný, jednoduchý, a najmä prirodzený stravovací systém, ktorý takmer nič nezakazuje. Najdôležitejšiu úlohu v ňom totiž hrá čas, ktorý nosíte v sebe. Keď sa naučíte načúvať svojmu telu a rešpektovať svoje vnútorné biologické hodiny, pocítite prílev energie a zároveň sa zbavíte nadbytočných kilogramov. Pomôžu vám pri tom aj praktické rady, tipy a chutné rýchle recepty skúsenej autorky.

Výherca: Andrej Surkovsky

stravovanie-biorytmy

126 KOMENTÁRE

 1. mám veľký záujem o túto knihu, určite je veľmi zaujímavá.tiež by som potrebovala po dvoch pôrodoch zhodiť nejaké kilečká, čo sa mi zatiaľ veľmi nedarí.možno by pomohla 🙂

 2. Chcela by som schudnúť aspoň 5 kg. Mám 47 rokov a tuk sa mi usádza na bruchu, čo mi samozrejme vadí. Myslím si, že podľa tejto knihy by som to zvládla.

 3. AJ ja mám záujem o túto knihu :). Takýto druh literatúry v mojej knižnici chýba, no rada skúšam nové recepty, nové chute a hlavne rada by som sa a svoju rodinku naučila zdravšiemu stravovaniu.

 4. Chcem zmeniť svoje stravovanie. Takže knižka by bola veľmi užitočnou a spravila by radosť. 🙂

 5. Keďže som dlhodobým športovcom, knižka by ma veľmi potešila a viem si ju predstaviť v kuchyni.

 6. Aj ja mám záujem o túto knihu, vyzerá veľmi dobre a hlavne zdravo…
  ďakujem pekne 🙂

 7. Mám záujem u túto úžasnú knihu, ktorá môže obsahovať plno zaujímavých vecí 🙂

 8. Zaujíma ma problematika zdravej výživy, aj tato oublikácia určite rozšíri moje poznatky v tejto oblasti. Ďakujem.

 9. Bolo by super mať túto knihu doma a vyskúšať, či stravovanie podľa biorytmov ozaj funguje 🙂

 10. Veľmi ma táto kniha zaujala a určite by som ju chcela vyskúšať, pretože viem, že biorytmus má na človeka veľký vplyv a strava je jeho základom. Pre mňa je veľkým lákadlom a mám veľký záujem 😀

ZANECHAŤ ODPOVEĎ