Súťaž o kvalitné slovenské tričká a ďalšie ceny – vyhodnotenie

0
3843

Bolo to len nedávno, čo nemenované slovenské médium kritizovalo Slovákov ako ľudí len minimálne prejavujúci svoju národnosť, vlastenectvo a pýchu v štátne symboly. Azda len počas hokejových majstrovstiev si svoju národnosť uvedomujeme a azda by sme nenašli u nás nikoho, čo by nepoznal poradie farieb na vlajke. V snahe trochu oživiť myšlienku národnej hrdosti a vôbec pozdvihnúť význam našej národnosti na niečo viac, než len zápis v dokladoch, príliš aktivity nie je. No môžeme to trochu napraviť v našej najnovšej súťaži.

Súťaž Vlastenec

V skutku originálne tričká so slovenskou vlajkou a symbolmi môžete vyhrať za správne zodpovedanie troch otázok. K výnimočne kvalitným tričkám pritom môžete získať aj ďalšie zaujímavé ceny.

1.súťažná otázka:
V ktorom roku bol kodifikovaný (uzákonený) Štúrov spisovný slovenský jazyk?

2.súťažná otázka:
Jedno z týchto mien patrí k Štúrovcom. Viete, ktoré to je?
A) Hurban, B) Bernolák, C) Duchoň

3.súťažná otázka:
Ako sa volajú dvojkríže, ktoré sa predávajú v internetovom obchode Vlastenec.sk?

Čo môžete vyhrať?
Do súťaže s obchodom tričiek a oblečenia s národným motívom Vlastenec.sk sa nám tentoraz podarilo získať kvalitné bavlnené tričká a aj darčeky. Celkovo sú pre vás pripravené tieto ceny:
1. cena = Tričko Nezávislosť + populárny Dvojkríž
2. cena = Tričko Nezávislosť + Vankúš Slovensko
3. cena = Tričko Nezávislosť

Podmienky súťaže
Správne odpovede posielajte na emalovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net a v predmete uveďte SLOVENSKO do 22. apríla 2013 do 23:59 hod.

Ďalšie podmienky súťaže
Výhercovia budú vyžrebovaný čoskoro po ukončení súťaže a na výhru upozornení emailom. Výhra nie je vymáhateľná, zameniteľná za inú, alebo za finančnú hotovosť. Výhra nepodlieha zdaneniu ani platbe zdravotného poistenia. Zo súťaže sú vyradení organizátori, sponzori ako aj blízke osoby. Súťaž je určená len pre ľudí s adresou na Slovensku a zo žrebovania sú vyradené všetky duplicitné odpovede, nesprávne odpovede, odpovede písané jedinou osobou pod rôznymi emailami, ako aj rôzne pokusy o evidentné obchádzanie pravidiel. Organizátor – magazín Zaujimavosti.net si vyhradzuje v prípade potreby zmeniť pravidlá súťaže, pokiaľ dôjde k novému prvku obchádzania pravidiel a nutnosti ich upraviť.

Vyhodnotenie
Dňa 28. apríla sme vyžrebovali troch šťastlivcov z vás z pomedzi všetkých správnych odpovedí. Výhercami sa stali Milan Vranák, Marek Babjak a Michaela Lukáčová. Všetkým gratulujeme k výhre a ostatným ďakujeme za účasť v súťaži