Súťaž o knihu Spirituálny kľúč, ktorú napísala nórska princezná

0
1879

Spirituálny kľúčKnihu Spirituálny kľúč napísali Elisabeth Nordengová a Princezná Martha Louise, skutočná princezná, členka nórskej kráľovskej rodiny, ktorá sa spiritualizmu a fyzioterapii venuje už niekoľko rokov. Na 223 stranách sa čitateľ oboznámi o čakrách, aurách a oblastiach, ktorým síce my sami nerozumieme, no veríme, že vy budete na tom lepšie. Knižku vydavateľstva IKAR môžete vyhrať možno práve vy. Chce to len odpovedať na správnu otázku a prihlásiť sa do nášho newslettera. Ako na to? Stačí nám poslať správnu odpoveď a obe úlohy máte splnené, adresa bude pridaná automaticky podobne, ako pri predchádzajúcich súťažiach.

Súťažná otázka:
čo znamená slovo SPIRIT? Či v angličtine, alebo latinčine, stále je to podobný význam

Podmienky súťaže:
Správne odpovede posielajte spolu so svojou poštovou adresou pre zaslanie výhry na adresu sutaz @ zaujimavosti.net a do predmetu napíšte SPIRIT. Predmet je dôležitý pre odlíšenie súťaže, neraz ich predsa máme viac. Správne odpovede posielajte do 30. augusta 2014. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním nášho newslettra. Emailové adresy nie sú v žiadnom prípade zdieľané s tretími stranami a poskytované ďalej. Poštová adresa slúži pre zaslanie výhry a nie je ďalej po súťaži archivovaná a používaná.

Čo je newsletter?
Newsletter je systém, ktorý pravidelne zhrnie všetky články, ktoré boli za posledný týždeň na našom magazíne vydané. Tieto novinky sú v pondelok ráno zasielané našim odberateľom, aby im neušli ani žiadne nové súťaže a ani novinky a témy, ktorým sa venujeme. Newsletter neobsahuje reklamu, reklamné grafiky a podobne, v schránke zaberá minimálny priestor. Veľmi si vážime každého odberateľa emailov a sme radi za každého nového prijímateľa. Obsah sa u nás snažíme pripravovať čo najlepšie, ako je v našich silách a radi by sme využívali možnosť upozorniť naň prostredníctvom emailu. prihlásiť sa môžete aj bez účasti v súťaži a to v časti ODBER NOVINIEK. Odhlásiť sa taktiež môžete v rovnakej sekcii. Newsletter nie je posielaný častejšie ako 1x za týždeň. Minimálne 1x za mesiac.