Súťaž o filmové ceny: Premiéra filmu Bony a klid 2 a zopár darčekov

0
1525

Súťaž bony a klid 2Kultový český „zakázaný“ film Bony a klid sa dočká už 5. júna 2014 svojho pokračovania, v ktorom opäť ožívajú po rokoch mnohé postavy známe z prvého filmu. Hoci už dávno nie je doba, kedy bony tvorili čierny príjem šikovných vekslákov, príležitostí a oblastí v ktorých je možné prísť k peniazom je stále dosť. Pri príležitosti premiéry filmu vám v spolupráci so spoločnosťou NoGup prinášame súťaž o niekoľko filmových cien. Chce to len odpovedať na súťažnú otázku:

Súťažná otázka:
O čo išlo v prvom filme Bony a klid? Prípadne skúste priblížiť niektorú zo scénok filmu.

Po 18. júni žrebujeme dvoch z vás, ktorí získajú buď 1x knihu BONY A KLID 2 s podpisom autora Víta Olmera + 1x filmový plagát + 1x tričko v kompóte s nálepkou BONY A KLID 2, alebo 1x filmový plagát a 1x tričko v kompóte s nálepkou BONY A KLID 2

Podmienky súťaže
Správne odpovede nám posielajte do 18. júna 2014 s heslom “BONY A KLID 2” uvedeným v predmete správy poslanej na adresu sutaz @ zaujimavosti.net. Nezabudnite pripojiť poštovú adresu, prípadne adresu a telefonický kontakt. Ceny sú výhercom odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo osobne v niekoľkých mestách SR. Prijímame z každého počítača len jednu správnu odpoveď a účasť v súťaži. Ceny nie sú vymáhateľné a organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách súťaže. Za splnenie súťažnej úlohy je považované odpovedanie na súťažnú otázku.

Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so spracovaním emailovej adresy a prijímaním informácií o ďalších súťažiach maximálne 1x mesačne. Organizátor súťaže upozorňuje, že všetky prijaté odpovede sú po vyhodnotení zmazané. Osobné údaje nie sú zálohované, nevytvára sa z nich žiadna databáza a v žiadnom prípade nie sú osobné údaje poskytované tretím stranám. Emailová adresa použitá na poslanie informácie o ďalších súťažiach, prípadne novinkách na Zaujimavosti.net je použitá bez ďalších údajov, čiže bez mena, adresy a telefonického kontaktu.