Súťaž o ďalšie 4 lístky na Čínsky národný cirkus 2014

0
1280

Čínsky národný cirkus lístkyUž o pár dní budeme mať možnosť v Bratislave vidieť vystúpenie vyrážajúce dych. Čínsky národný cirkus v Bratislave prevedie svoje nové vystúpenie Shanghai Nights a vy ho môžete navštíviť spolu s nami. Nedávno ste mali možnosť vyhrať lístky, no s nimi sme neskončili. Stále máme zopár lístkov, ktoré môžete vyhrať. Celkovo tentoraz môžete vyhrať 2x 2 lístky, posledné, ktoré pre vás máme. Stačí len zodpovedať dve súťažné otázky a správnu odpoveď nám poslať do redakcie.

1. Napíšte nám kedy a kde sa predstavia akrobati cirkusu v Bratislave
2. Napíšte nám, čo vás na vystúpení láka najviac

Odpovede nám posielajte do 19. Marca 2014 na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net s predmetom SHANGHAI NIGHTS. Výhru posielame ihneď poštou, prípadne odovzdáme priamo na podujatí, podľa želania výhercu. Prosím uvádzajte skutočnú adresu v súťažnom emaily.

Podmienky súťaže
Súťaž je určená len pre súťažiacich s adresou na Slovensku. Účasť v súťaži je možná pre jednu domácnosť len raz. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel a právo na zamietnutie účasti v prípade dôvodného podozrenia z obchádzania pravidiel. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí s použitím emailovej adresy na prijímanie noviniek o ďalších súťažiach v počte maximálne jeden email týždenne. Usporiadateľ súťaže nezdieľa poskytnuté osobné údaje s tretími stranami. Adresy a emailové správy prijaté v rámci súťaže sú po jej skončení znehodnotené.