Súťaž o 2x 2 lístky na Čínsky národný cirkus: Shanghai Nights

0
1315

Čínsky národný cirkus Shanghai NightsAkrobatická udalosť roka na Slovensku sa blíži. 24. marca budeme mať možnosť vidieť vystúpenie Čínskeho národného cirkusu aj u nás v Bratislave. Výnimočné predstavenie, ktoré budete sledovať so zatajeným dychom, kde akrobati popierajú zákony fyziky a vôbec zákony prírody svojou obratnosťou, sme už mali možnosť vidieť minulý rok. Tentoraz prichádza s novým programom k príležitosti osláv svojho 25. výročia. Ako mediálni partneri tohto zaujímavého podujatia by sme vás preto chceli pozvať vychutnať si lietajúcich akrobatov, lezcov a hadie ženy na vlastné oči. Vybojujte si lístky na Čínsky národný cirkus: Shanghai Nights v súťaži už za dve správne odpovede.

Hráte o:
Celkovo až dva páry majú šancu vyhrať po dva lístky

Súťažné otázky:
1. Napíšte nám o ktorej hodine začína vystúpenie Čínskeho národného cirkusu

2. Napíšte nám aspoň dve európske mestá, kde mimo Slovenska cirkus vystúpi

Správne odpovede môžete nájsť aj na oficiálnych stránkach podujatia, alebo na stránkach organizátora NoGup. Správne odpovede nám posielajte na emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net a nezabudnite do správy uviesť predmet CIRKUS, aby náš systém správne presunul odpoveď k zlosovaniu. Súťaž trvá do 28. Februára 2014.

Podmienky súťaže:
Do súťaže sú prijaté všetky správne odpovede, neduplicitné, odoslané od reálnych odosielateľov s poštovou adresou na Slovensku. Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujimavosti.net, sponzorom agentúra NoGup. Výhra nie je vymeniteľná za inú. Zasielaná je prostredníctvom pošty. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním informácií v počte minimálne 1 emailová správa o novinkách a pripravovaných súťažiach na našich stránkach. Údaje sa riadia zásadami ochrany osobných údajov, nie sú poskytované tretím stranám, nie sú predmetom predaja a zdieľané.