Fotosúťaž: Vyhrajte balenie kvalitnej kávy Ebenica za fotografiu a odpoveď

0
1748

Väčšina Slovákov si pochutí na káve, no len malá časť z nich cíti rozdiel medzi kvalitnou kávou a bežnou kávou dennej spotreby. U nás sme sa už venovali neraz káve a práve fakt, že slovenskej značke kávy sa podarilo spraviť svojou kvalitou mimoriadny rozruch aj na medzinárodnej pôde na toľko, že sa tomuto úspechu venovali viaceré naše slovenské médiá, tento úspech sme neprehliadli ani my. Káva slovenskej značky Ebenica, ktorá sa pripravuje na Slovensku so v zahraničí nakupovaných zŕn vás nemusí zaujať len chuťou, ale aj na prvý pohľad.

Ebenica Súťaž o kvalitnú kávu

Tentoraz máte možnosť kávu Ebenica vyhrať aj vy. Vašou úlohou je len správne odpovedať na pripravenú otázku a poslať nám fotografiu vašej šálky kávy, vášho „turka“ alebo len ranného stolovania s kávou. Skrátka čohokoľvek v spojitosti s práve vašou kávou. Prvý výherca kvalitnej kávy bude vyhodnotený redakciou a zástupcami spoločnosti Ebenica. Druhého výhercu vyžrebujeme z pomedzi všetkých správnych odpovedí a zaslaných fotografií.

Čo môžete vyhrať?
1x balenie kvalitnej kávy EBENICA Intensivo
1x balenie kvalitnej kávy EBENICA Cardiac bez kofeínu

1. súťažná úloha: FOTOGRAFIA
Pošlite nám fotografiu vašej šálky kávy, vás s kávou, vášho stolovania s kávou, alebo čohokoľvek, čo je spojené s vašou rannou, či večernou kávičkou. Obsah fotografie je na Vás, podmienkou je však káva.

Ebenica Caffee and Wine

2. súťažná otázka:
Kde sa nachádza prvá kaviareň s ponukou kávy tejto značky? (nápoveda)

 

Podmienky súťaže:
Do súťaže sú zaradené všetky emaily prijaté na emailovej adrese sutaz @ zaujimavosti.net s predmetom EBENICA do 8. apríla 2013 do 23:59 hod. Účasť v súťaži bez uvedeného predmetu nie je prijatá v našom systéme. Fotografie prosíme posielať v prílohe a zmenšené. Pri vyhodnocovaní nebude posudzovaná kvalita prístroja, ktorý fotografiu vyhotovil ani hodnota, či spôsob prípravy kávy. Hodnotitelia fotografickej časti súťaže si vyhradzujú právo výhrou ohodnotiť takú fotografiu, ktorá zaujme najviac. Účasť v súťaži je možná len s fotografiou, kde nie je podmienka živá osoba, ale len káva. Výhra nie je vymáhateľná, alebo vymeniteľná za inú, nepodlieha zdaneniu ani platbe zdravotného poistenia. Usporiadateľom súťaže je magazín Zaujimavosti.net v spolupráci s Ebenica.sk. Súťaž je online súťažou. Súťažiaci môže do odpovedi napísať, o ktorú z dvoch káv má záujem. Pri žrebovaní tak bude ľahší výber „komu čo“, prípadne rozhodne poradie.

Zverejnenie fotografií: Súťažné fotografie budú počas trvania súťaže a aj po nej zverejnené aj na našom Facebooku. Ak si zverejnenie neželáte, je možné svoj nesúhlas napísať priamo do súťažného emailu. V prípade výhry je však fotografia zverejnená ako výherná. V prípade, že si želáte zverejniť pri fotografii konkrétny text, napíšte nám ho ako text určený pre Facebook. Ďakujeme.

Vyhodnotenie súťaže:
Výherkyňami sa stali zhodou okolností Renáta Sevková zo Sniny a Renáta Beňová z Rohožníka. Obom výherkyniam gratulujeme. Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a naozaj nádherné fotografie. Tento súťažný článok mal extrémnu návštevnosť, no len máloktorí z vás mali tú odvahu, že naozaj pripravili súťažnú fotografiu. Niektoré z nich boli naozaj krásne, avšak nešlo o súťaž len pre profesionálov, takže šance sme sa snažili držať vyrovnané pre všetkých. Aj vzhľadom na to, že výber bol ťažký a mnoho fotografií bolo naozaj nádherných (k videniu sú aj na našom Facebooku), spoločnosť EBENICA ponúkla všetkým súťažiacim, ktorí poslali svoju fotografiu do súťaže, ešte ďalšiu cenu. Každý z tých, čo poslali svoju fotografiu k nám do redakcie, získa k jednej káve v kaviarni EBENICA coffee & wine v budove BBC1 na Plynárenskej ulici v Bratislave ďalšiu kávu bezplatne. Musí sa však preukázať svojou presne tou súťažnou fotografiou, ktorou sa prihlásili do súťaže, vytlačenou na papieri. Nie je podmienkou farebná fotografia, celkom postačuje čiernobiela tlač. Ešte raz všetkým ďakujeme. Túto možnosť môžu využiť všetci súťažiaci do konca mája 2013.