Černo-bílé turné Lucie Bílej 2014: Súťaž o CD a 2 lístky na koncert

0
2112

Lucie Bílá, Černobílé turnéMinuloročné úspešné „černo-bílé“ turné českej speváčky Lucie Bílej malo veľký úspech. Aj preto sa tento rok znova zopakuje v Bratislave. Billboardova kampaň podobná na tú minuloročnú však obsahuje dátum 23.10.2014, kedy sa Lucie Bílá predstaví v Slovnaft Aréne Bratislava (inak Zimný štadión Ondreja Nepelu).
„Mám dve veľké motivácie pridať v Čechách a na Slovensku exkluzívne Černobílé koncerty. Prvý je záujem ľudí, ktorí sa minulý rok na koncert nedostali, alebo ho chcú vidieť znovu a druhou motiváciou je záznam koncertu. Veľmi by som si želala, aby sa na jedno z mojich najväčších turné nezabudlo! Už teraz sa na tú veľkú jazdu so svojim týmom veľmi teším,“ povedala samotná Lucie Bílá, ktorá pre fanúšikov chystá jej najznámejšie hity a niečo navyše.

Súťaž
V spolupráci s agentúrou NoGup, ktorá koncertnú šnúru prináša do českých a slovenských miest, môžete na magazíne Zaujimavosti.net vyhrať novú diamantovú kolekciu Lucie Bílej a dva lístky na bratislavský koncert k tomu. Chce to len správne odpovedať na dve súťažné otázky a poslať nám správne odpovede spolu s adresou k nám do redakcie.

1. O koľkej hodine začína bratislavský koncert v rámci „Černo-bílé turné“?

2. Napíšte nám aspoň tri pesničky Lucie Bílej, ktoré by ste si radi vypočuli

Diamantová kolekcia Lucie Bílá

Podmienky:
Správne odpovede nám posielajte na sutaz @zaujimavosti.net a do predmetu uveďte LUCIE BILA, aby náš systém vedel odlíšiť túto súťaž od iných a mohli ste sa ocitnúť v správnom žrebovaní. Súťaž končí už 19. októbra 2014. Nezabudnite pripojiť poštovú adresu, prípadne adresu a telefonický kontakt. Ceny sú výhercom odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty. Prijímame z každého počítača len jednu správnu odpoveď a účasť v súťaži. Ceny nie sú vymáhateľné a organizátor súťaže si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách súťaže. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí so spracovaním emailovej adresy a prijímaním informácií o ďalších súťažiach minimálne 1x za týždeň a maximálne 4x mesačne. Organizátor súťaže upozorňuje, že všetky prijaté odpovede sú po vyhodnotení zmazané. Osobné údaje nie sú zálohované, nevytvára sa z nich žiadna iná databáza a v žiadnom prípade nie sú osobné údaje poskytované tretím stranám. Emailová adresa použitá na poslanie informácie o ďalších súťažiach, prípadne novinkách na Zaujimavosti.net je použitá bez ďalších údajov, čiže bez mena, adresy a telefonického kontaktu.

Vyhodnotenie
Dňa 20. októbra prebehlo žrebovanie z pomedzi všetkých správnych odpovedí, ktoré prijímame jedine v počte jeden kus na každé meno a adresu. Výhercom sa stal Dušan Ivanovič z Naháča, gratulujeme.