Zoznamka Badoo spamuje, zavádza a drzo vydiera ľudí aj neľudí

42
25462

Divíte sa, že vám chodia podivné emaily na službu Badoo zoznamky a nechápete, čo od vás chcú? To nič, nie ste sami. Badoo je sociálna sieť – alebo skôr zoznamka, ktorá akoby nezniesla, že v porovnaní s inými ako MySpace, Facebook, Twitter a iné, výrazne zaostáva. Keďže ale emaily od Badoo niektorých ľudí maximálne dožierajú, neodpustím si niekoľko názorov. Ako vec vidí jeden obyčajný človek, ktorého Badoo vydieral a stále vydiera? Pozorujem, čítam a zisťujem, nie som sám, čo by si dotyčnú zodpovednú osobu rád podal za záplavu spamu a drzosť… aspoň článkom.

Rok 2009
Badoo sa objavil pred pár rokmi. Zooznamka prináša podobné vlastnosti ako majú mnohé iné sociálne siete, ale hlavne vydiera ľudí, aby pridali vlastné fotografie, inak im nebude nič fungovať. Badoo má však jeden problém – potrebuje ľudí a tak sa rozhodol nenápadne získať nových členov naozaj podivným spôsobom. V roku 2009 sa rozhodol, že si pohľadá po internete nejaké adresy, alebo nebodaj presliedi emaily svojich členov a na všetky tieto emaily pošle správu o tom, že sú očakávaný na Badoo. Aby to nestačilo, deň po tomto emaily dorazil mnohým ľuďom ďalší email, trochu podivne spísané informácie informovali, že som dostal správu ale prečítať si ju budem môcť až keď sa prihlásim do svojho účtu. To som ale nechcel, lenže každý poslaný email, ktorý je z nejakej automatickej služby by mal mať dole odkaz s vysvetlením, prečo vám email dorazil. Vysvetlenie bolo jednoduché. Vraj „Tvoj priateľ ti poslal správu, pre odhlásenie prijímania takýchto správ sa prihlás do svojho účtu a vypni prijímanie správ“. To čo je za blbosť? Kam sa mám prihlásiť, keď žiaden účet nemám? Zriaďovať si ho nebudem. Pokiaľ taký email poslali 1000 ľuďom, potom aspoň 200 sa isto prihlásilo minimálne zo zvedavosti, kto komu čo píše a prečo, alebo pre zámer vypnúť posielanie správ.
O týždeň dorazil email, že stará známa z USA mi napísala správu a na Badoo na mňa čaká ešte priateľ z Bratislavy, z Popradu a z Košíc. Hovorím si, že v Košiciach poznám piatich ľudí, všetci sú na ICQ a ani jeden nie je tak hlúpy, aby mi niečo také posielal, v Poprade v tom čase nebol nikto známy a v USA vtedy nebola jediná známa. Badoo vtedy schytalo na azda všetky možné existujúce emaily správu v slovenčine a v angličtine so žiadosťou vysvetlenia a okrem krásnej tichej ignorácie sa nedialo nič. Bol pokoj až do mája 2011.

Rok 2011
Badoo sa odhalil. Spamuje zámerne a dôkazom je fakt, že cieli svoj spam dokonca na také adresy, ktoré sú len aliasy nasmerované niekam inam. Adresy, ktoré nie sú nikde na webe zverejnené, ale ani nepoužívané. To sú tie adresy, ktoré sú skupinové – nasmerujú správu konkrétnym vybraným ľuďom, ako príklad uvediem že v jednej spoločnosti pracuje 200 ľudí ale len 3 sú personalisti, ostatní z firmy im preto budú hromadne písať na adresu personalisti@domenafirmy.sk. Adresu poznajú len niektorí z firmy a niektorí v1agroví spamboti, čo si ju odchytili z nejakej hromadnej správy. Drzosť Badoo je v tom, že cieli na takéto emaily aj svoj spam. V živote by tam nikto nič neregistroval. Badoo sa v správe snaží presvedčiť, že ste registrovaný člen a ešte aj posiela meno a heslo na prihlásenie. To má čo znamenať? Vraj email som obdržal ako registrovaný člen Badoo. Začínam chápať, že Badoo bude skratka BAD ako v preklade zlý a OO ako odrbávačský o**bávač.

Badoo spamuje

21. mája 2011: Ignoroval som email, ale na druhý deň prišiel ďalší. Vraj 7 ľudí by rado videlo moju fotku a ukázalo zopár ďalších ksichtov. Neviem odkiaľ to Badoo berie, ale zobrazuje len chlapov v určitom veku. Po tom naozaj netúžim. Firemná adresa sa má zoznamovať s chlapmi?

22. mája 2011: Aj ten email som ignoroval, ale Badoo sa nevzdáva. Spamuje ďalej. Dokonca posiela nejaký tupý email s fotografiami ďalších ľudí s ktorými si môžem písať. Všetko sú to mladé a pekné tváre, akoby ich niekto naschvál vybral pre takýto email.

23. mája 2011: Odhaľte, kto vás chce poznať! Ďalšia blbosť a opäť ďalší deň spam v schránke. Badoo sa stále nevzdáva.

Badoo spamuje

25. mája 2011: Badoo si dal pohov. Pripravil síce niekoľko druhov emailov, každý iný, ktorý pravidelne posielal, ale nestáli za nič. Tento email informoval o niečom v zmysle, že som asi menej cenný, lebo nemám nahratú fotografiu. Pokúsim sa teda prihlásiť s údajmi, ktoré dorazili aby som vypol emaily.

Badoo spamuje

Po prihlásení zisťujem, že mám jednu neprečítanú správu. Nech sa akokoľvek snažím dostať k jej prečítaniu, nedarí sa. Absolútne absurdné chyby a neklikateľnosť tlačidiel, ktoré majú znamenať otvorenie správy sú len jasným odrbom na človeka. Človek, čo mi správu poslal má nejaké nahraté fotografie, ale ak si cih chcem pozrieť, vypadne mi hláška o tom, že sám môžem fotografie sledovať až vtedy, keď nahrám svoje aspoň tri. Potom pochopím, že pokiaľ nenahrám fotku, ani si neprečítam, čo mi píše a kto vlastne. Dobre, dosť bolo nervov z tejto drzosti a tak klikám na tlačidlo ZRUŠIŤ ÚČET. Ešte na poslednú chvíľu sa ma snaží Badoo presvedčiť, že si mám účet nechať. To aby ma mohol ďalej spamovať. Ale on bude tak či tak, takže nemám na výber.

 Zmazanie Badoo zoznamky

Po stlačení tlačidla, že si chcem zrušiť celý účet ma úplne dorazila posledná správa od Badoo na obrazovke. Celé toto divadlo bolo len kvôli tomu, že Badoo posielal emaily a spamoval bez toho, aby sa ho niekto žiadal. Drzé bolo potom to, čo sa objavilo po zrušení účtu.

Keď sa dočkáte odhlásenia, čo by vás mohlo najviac naštvať? Možno ste sa práve zamysleli a napadlo vám to, čo si môžete prečítať v emailovej správe. Nuž a keď na skupinovom emaili Badoo utíchol, prekvapil na celkom inom emaili. Na emailovej adrese, ktorú používam na registrovanie do rôznych neistých stránok. Zrejme z nejakého nechráneného zdroja teda Badoo vytiahol a zneužil adresu, na ktorej nemá čo hľadať. V angličtine (to keď sliedič Badoo nemá istotu o tom, akému jazyku rozumiem, možno je to tým, že registrácie boli robené najmä do zahraničných katalógov a stránok) napríklad poslal včera tento email.

Badoo spamuje

Takže ak sa odmietate prihlásiť a vôbec byť členom Badoo, už ním v tomto prípade ste, emaily neprestanú. V prípade, že nechcete dostávať emaily, musíte sa prihlásiť, lebo Badoo vás v tomto prípade vydiera. Nakoniec ešte tesne pred vydaním článku sa ma pýta známy, čo je to to Badoo, či neviem, lebo mu to vypisuje, vraj tam má účet. Pochopiteľne sa zľakol, veď je to kamarát, ktorý už má problém pre registráciu na vydieračských spoplatnených stránkach so zľavami sídliacich na Seychellách, o ktorých sa tu už písalo. je žiaľ úplne zbytočné písať do Badoo, musíte sa prihlásiť a vlastnoručne splniť to, o čo Badoo šlo. – Prihlásiť sa a stať sa členom, aj keď len na pár sekúnd. Stále sa to Badoo oplatí, vždy môže naraziť na niekoho, čo sa nechá zlomiť, alebo vážne niekoho hľadá. Písať na Badoo nemá zmysel. Ak sa to ale niekomu podarí a dostane odpoveď, dajte vedieť.

42 KOMENTÁRE

 1. Ste najväčší podvodníci.V ponuke sú nepríťažlivé ženy.Česť výnimkám.Čo je však najhoršie,nejestvuje možosť sa odhlásiť,zrušiť členstvo a profil.To je na Juraj!!!!Spamätajte sa,Som zo Starej Ľubvne.No otras!!!!Juraj 76.Ste horší ako kuponová privatizácia a reštitúcie.

 2. Socialna siet badoo zarobila miliony eur mesacne. Da sa na nej zoznamit ale ja mam radsej Tinder. V tinderi su tiez falosne pofily ale je toho menej a ma aj menej realnych izivatelov. Mozno sa oplati pockat na novinku lulter ktora mozno nebude podvadzat. Takze rada ak sa ti nepaci zoznamka Badoo skus tineder alebo Lulter sociualnu siet!!

 3. Na badoo som sa registroval uz dost davno kvoli jednej kamoske, aj ked tam uz ani nechodim, takze zhruba viem ako to tam funguje. To, ze vam chodia „nevyziadane“ maily je len preto, ze niekto z vasich znamych, ktory ma vasu mailovu adresu vo svojom adresari, vas tam priamo ci nepriamo pozval kvoli istym vyhodam, ktore ten dotycny na badoo bude mat, ked tam pozve urcity poces osob. Teda dovod pozyvania na badoo je ten, ze uz registrovany clen (vas znamy) dostane od badoo vyhody navyse, nieco take ako na pokeci spoplatnena sluzba „Plus“, cez ktoru vidite, kto vam obzeral profil alebo mate pristup k archivu sprav. Cize ked ten vas znamy chce tie vyhody clena, tak umozni, aby badoo prehladal vsetky jeho kontakty v mailoch a o ostatne sa badoo postara sam, a to tak, ze na vsetky maily posle pozvanku na registraciu, alebo nieco v tom zmysle, a je uz len na vas ci sa registrujete alebo nie, ale skor ta zvedavost zvitazi a pozvany klikne na nejaky odkaz v maili a zrejme sa aj nechtiac zaregistruje. Kedze nedostal som pozvanku od nikoho (ani som nepozyval), tak neviem co vsetko badoo vo svojich pozyvacich mailoch pise ci slubuje… 🙂

 4. vy idioti všetkých zoznamiek !!!! to potrebujete net na trtkačku alebo viacej ? potom ste samy chori !!!

 5. Ludia vie mi niekto povedať či tu funguje pri kredite 600 bodov funkcia chcú sa s vami strenúť alebo je to asi alebo isto OJEB !!!!

 6. Wacho, ste stálym návštevníkom tohto článku, zástancom Badoo, pochopili sme všetci, že je asi Vašim chlebodarcom. Ak je ale 99 percent ľudí, čo sem príde nasraných a až tu pochopia, že nie sú jediní s kým badoo bez ich vedomia vybabral, tak asi ťažko dezinformujem a vôbec asi ťažko zavádzam. Budem rád, ak upresníte, čím zavádzam a čo konkrétne je v článku zavádzajúce. Ďakujem.

 7. Ahoj Anna,
  Je absolutne nelogicke a technicky nemozne ze na ucte, ktory si „nevytvorila“ mas dokonca aj svoje fotky z facebokku, to uz totalne nedava zmysel.
  Myslis ze badoo je tak vyspele, ze ti najprv vytvori samo ucet s tvojim emailom a dokonca Ti este aj skopiruje fotky z tvojho facebook uctu?
  Ocividne si musela fotky importovat sama, ci vedome alebo nevedome…badoo to same nedokaze. Je to sluzba nie automat.
  Pekny den prajem.

 8. Ludia su ako ovce. zavesia na internet svoje fotky, pridaju tam svoje meno, fotky, kamaratov, a potomsa cuduju ze nejaky robot to najde a zneusije. Kde preboha zijete? mne chodia spamy uz 20 rokov na jednu webstranku, kde ani mail nieje uvedeny. ale spamovacie roboty si tu adresu jednoducho vymyslia. domenu udaju spravne a pred nu skusaju rozne nahodne slova. vsetko mi to chodi do mailbozu a je toho 2 tisic kusov denne! Ak niekto natuka heslo do svojej mejlovej schranky nejakemu badoo, tak by mu mali zobrat obcianske prava a vyhlasit za nesvojpravneho, lebo nabuduce natuka pin aj heslo do svojej banky komukolvek a kdekolvek. Staci ze mate za kamarata jednu takuto negramotnu ovcu a badoo si vykradne vsetky mejly z jej boxu a uz ste navzdy v jeho zozname. A este odkaz pre autora tohto clanku. precitaj si zakladne pravidla pre spam, pretoze tym ze si napisal do badoo si len potvrdil ze tvoja mejjlova adresa je aktivna a zacnu ti chodit miliony reklamnych mejlov zo vsetkych stran, nielen z badooo. takze ani filter ti nic nepomoze. Taketo skolacke chyby si urobil a este o tom napises clanok… no nemam slov.

 9. Ahojte,
  ja som si dnes vygooglila svoje meno na internete a zistila som, že mám účet v badoo. Viem, že kedysi mi chodili tieto spamy, ale som ich dala do spamu. Avšak dnes som zistila, že ja na tomto mnou nevytvorenom účte mám aj verejne prístupné profilové fotky z facebooku a dosť ma to štve, pretože verejne dostupné tieto fotky nemám ani na facebooku… Samozrejme zrušiť tento účet nemôžem, pretože nepoznám heslo. Je to sila a fakt netuším čo s tým môžem urobiť. Už chápem, že všetko čo dám kedy na internet, je len časovaná bomba a môžem čakať, kedy to kto a ako zneužije.

 10. Ahoj Lea,

  s podobným problémom som sa stretla u niekoľkých ľudí, ktorí sa s ním však obrátili priamo na Badoo a po vzájomnej komunikácii prišli na to, že keď dostali email s pozvaním, nedopatrením klikli na odkaz na vytvorenie profilu. Podľa mňa človek nemusí byť počítačovo menej zdatný na to, aby čosi také trebárs v zhone prehliadol. Nevidím však dôvod za to kohokoľvek viniť, obzvlášť v prípade, keď na to Badoo stačí upozorniť a oni za teba neželaný profil okamžite odstránia 🙂 A tak, ako spomínali chlapci vyššie, aby si sa v budúcnosti vyhla podobným problémom, nastav si na účte filter na emaily od Badoo pre prípad, že by ťa naň niekto z tvojich známych chcel v budúcnosti znova pozvať 🙂 Pekný deň

 11. ahojte..myslíte si,že je možné,že badoo zaregistrovalo niekoho úplne ráno od seba? Lebo ked si dám vyhľadať cez google svoje resp. Priateľove meno,tak nájde jeho profil,ale už aj s mestom a vekom..nerozumiem a nechcem robiť z komara somara ak sa už niekto s niečím podobným stretol..diky za odpoveď

 12. Tá drzosť a ten hnus zo strany týchto šialených idiotov je niečo nehorázne. Oni mi vytvoria účet, ktorý nechcem a sám sa musím prihlásiť aby som ho zmazal a keď ho chcem zmazať, lebo som ho nikdy nechcel a ani chcieť nebudem tak mi ešte bozkávajú nohy a prosíkajú, aby som to nerobil. Svine hnusné. Kašlem na celé BADOO, hnusný podvod. Také klamstvá som si tam všimol a odrby na ľudí, že mi je až z toho zle a prekvapuje ma, že sa vôbec na Slovensku našli blázni, čo to preložili a ešte tomu systému pomáhajú. Ale ako sa hovorí, o chlebodarcovi len v dobrom.

 13. Vy hnusné kurv*, okamžite mi ten účet vymažte, ako si dovoľujete zneužiť moje fotky a moje údaje z facebooku??????????????????okamžite zrušte ten moj trapny učet, lebo vas všetkých udám až zčerniete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. to sa mas cim chvalit ze tam pracujes. povedz svojim sefom ze vas debilny BADOO strasne stve ludi. vytvara ucty ludom bez toho aby chceli a take svinstvo si nedovoli nikto. Je nenormálne aby mni niekto niekde spravil ucet a spravil zo mna clena takeho hnusu ako hentakej bandy co si hovori badoo. ja na vas zvysoka kaslem a nezelam si jediny spam a moje zelanie je tak prd platne ak si robite svoje. ja ani neviem heslo do toho uctu co ste mi vytvorili a neprinutite ma tam fungovat a neprinutite. len ma mrzi ze nejaka spravodlivost alebo cestnost vam uplne chyba.

 15. ty si hlavne uvedom, že Badoo mi nemá preco vytvarat ucet na cokolvek a prihlasit niekoho za clena niekam lebo to on sam chce. to co je za prasivu drzost bohakristauzaj? to kde sme? mne debilne badoo vytvorilo nejaky ucet na ktory sa neviem prihalsit lebo som ho ani ja nevytvaral a ja som sa ani nikoho neprosil aby mi nieco vytvaral tak bohabohoveho na kierehofrasa ten vas debilny system nasiera takto ludi? ked tam pracujes a chvalis sa tym tak povedz jasne. nasrat hned ludi na zaciatok to je vasa politika? ale kedze tam pracujes tak nikto nemoze cakat ze by si nesuhlasil s politikou firmy. vzdy je svaty nazor chlebodarcu.

 16. POKOJNE TO NERIES A CHOD PREC 🙂
  How do I delete my profile?
  If you really want to delete your Badoo profile, just log into your account and click on ‚Settings‘. Then select the ‚Delete Profile‘ link from the left hand side of the page and follow the instructions given. If you want to know more, please see our Privacy Policy.

 17. Ucet sa da pokojne zmazat…ak si predsa prihlasena a dokazes sa dostat do svojho profilu, ako mozes mat zle heslo???

  Asi to nerobis spravne.
  How do I delete my profile?
  If you really want to delete your Badoo profile, just log into your account and click on ‚Settings‘. Then select the ‚Delete Profile‘ link from the left hand side of the page and follow the instructions given. If you want to know more, please see our Privacy Policy.

 18. Majo ma v tomto bohuzial uplnu pravdu!
  Badoo nemoze ovplyvnit Vase spravanie alebo spravanie Vasich znamych, ktorych Vas pozvali…
  Niet co dodat.

 19. Nemam pocit ze badoo spamuje, je sice mozno agresivnejsie s mailami, ale nieje na tom o nic horsie ako facebook, je to standard, byt co najviac viralny…
  Ak ma niekto s tymto problem, jednoducho nech si zrusi ucet. Nevidim dovod, niekoho drzat niekde na silu ak o to nema zaujem….
  Ak dostavate maily, tak to nieje len zo srandy ze si to badoo zmyslelo zo srandy, ale niekto zo znamych/blizkych Vas na badoo pozval a v tom je zasadny rozdiel, voci spam-u…

  Pekny den

 20. presne toto je ten problém čo mám aj ja. nidky som sa neregsitroval ani sa nemozem prihlasit. chodia mi odtial správy od ludi co som nikdy nevidel a nepoznám, od ludi z Košíc a Bratislavy, nikdy som tam nebol ani tam ani tam. nikoho tam nemam. Hovada odrbávajú.

 21. Majo, dement si ty. Badoo spamuje aj emailové schránky, ktoré neexistujú. Lebo spamuje hromadne na všetky adresy, ktoré niekde nájde. Ak si človek účet nevytvoril tak sa nemá ako prihlásiť ale len trpieť spam. Toto máš problém pochopiť? Chýba ti logické myslenie, alebo o čo ti ide?

 22. to, že niekto vidí bohovský veľký problém, ktorý tu je, neznamená že je tech-analfabet. To si akurát tak ty, lebo my všetci ten problém vidíme, len ty nie. Badoo nás sere, ale bohovsky nás serie. Keby legalizovali delo do sánky tak schválne si pôjdem drbnúť tomu hovadu čo Badoo vymyslelo aby spamovali od rána do večera a klamali ľudí lebo to, čo mám v schránke od nich je nehorázne svinstvo a podlosť. Nikto sa ich nežiadal. Klamstvom nútia ľudí sa prihlásiť a pokiaľ toto ty nevidíš je mi ťa ku****y ľúto. Kto koho ale tričko nosí, takej farby mu aj hlava rozmýšľa.

 23. Vlastnik nieje jeden, je tu viac spolumajitelov, firma je registrovana na Cypre koli odvodom a nie koli nekalnostiam! Len tech-analfabet moze povedat, ze badoo spamuje a vydiera…to by sme tu v Badoo uz davno vsetci sedeli, tak prosim ta netrep blbosti.

 24. Pozor ludia, toto badoo mi uz normálne zozralo tolko nervov, musel ma tam niekto dat. furt mi niekto odtial pise ale ja tych ludi nepoznam a nemozem sa ani odhlasit lebo neviem heslo, lebo som sa tam ani neregistroval do pekla.

 25. Ste banda dementov tu.Badoo zato nemoze ste ste pocitacovo negramotny analfabeti.Priamo v Badoo nastaveni uctu je moznost zrusit akekolvek posielanie sprav na vas email takze nikdy vam spam od Badoo nepride.Badoo je najlepsia zoznamka aka je na Slovenskom trhu.Nemoze ale zato ze sa tam registruju aj pocitacovy dementi

 26. Badoo…chcela som zrusit ucet, naletela som, lebo rovnako som poznala osobu, ktora mi vraj pisala…vytvorila som si ucet a teraz ho nemozem delete, lebo vraj mam zle heslo. Pristup mi uplne znemoznili, ked som klikla, ze chcem ucet zrusit, ale za to mi stale chodia na moj mail spravy, ze ma chce opät, zas a znova niekto spoznat. Totalna blbost.

 27. Dost drze a podla mna proti eetike.
  Maju to premyslene, ale umna su prave koli ich praktikam odpisani.
  Vypytaju si logovacie udaje k vasmu mailu ci facebooku a hned rozoslu vo vasom mene pozvanie do badoo 😉 nobilis-tilia(eu) stranku o prirodnej kozmetike som zaregistroval len nedavno a uz spamuju namail domeny. Co si pomyslia ludia???
  mne to zavana tak troskuprotizakonnou cinnostou.No urcite budu mat niekde malympismom nieco ze ak kliknete na nieco tak suhlasite s ich praktikami.
  Ja som im skocil na mail, ze mi niekto napisal spravu,tu osobu sompoznal, no samozrejme nic nenapisala len zadala udaje k svojmu gmail kontua bado sa postaralo o zvysok.
  Mali by ich blioknut.

 28. uz ked po mne chceli heslo do môjho uctu na g-maili sa mi to zdalo nejaké čudné. Zaregistroval som sa pod inym kontom a zistil som že ide len o vychcanu zarobkovu činnosť. A tie sumy čo si pýtaju ma doslova rozosmiali. Typický zlatokopi. Jednoducho som odfiltroval ich maily rovno do koša a bez overovania užívateľom a mam pokoj. Ale neľutujem, niečo som sa zasa naučil a verte mi, prídu další takýto vychcánkovia. Už som pripravený.

 29. toto iste robia aj zahranicne čety.. nic nove pod slnkom.. bolo len otazkou casu kedy s tym pride aj niekto slovensky..

 30. A co ak sa nepodpisany autor clanku zamestnal ako spravca siete na Facebooku a takto nic konkurenciu?

 31. celkom ucinne riesenie je dat filter na odosielatela, kde v adrese bude badoo. ako akciu pri obdrzani takehoto mailu je dat zmazat tieto spravy 🙂

 32. Nenávidím BADOO, chcem zastaviť ten spam. Nemozem sa prihlasit aby som to zrusila ale aj tak mi stale chodia od nich reklamy a nejake spravy ze ma nejaky priatel caka. Ja som z Kosic a nikoho v Bratislave nepoznam. Badoo si vymysla ze niekoho v Bratislave poznam a ten ma chce na Badoo. Je to konina. Poznám maximalne v Rožnave a v Žarnovici a v Brezne. Tie ksichyt čo mi chodia ani nepoznám. Ako sa toho zbavím?

 33. autorovi článku gratulujem. tresol klinec po hlavičke. ten prašivý vydrbaný ****** ****** Badoo ma serie už celé mesiace. Neustále dostávam nejaké emaily. Nie ste jediný. Je nás viac. Maximálne ma serie celý DEBILNÝ BADOO. Najdebilnejší systém a najdebilnejší spam aký na internete je. Badoo ma serie viac ako nejaká modrá tableta lebo píše v češtine, ktorá mi pripadá viac nebezpečná v takejto správe ako angličtina.

 34. Je to totalna demencia, sam mam stym problemi, dokonca mi akoze napisala bývalá……… a este som jej ja hlupak odpisal a skoncilo to hádkou….. je to hnusny spam a zneuzivanie ludi…. chodi mi to najme na moj azet email……

ZANECHAŤ ODPOVEĎ