Zomrel Ramón Moreira, otec 96 detí s 49 ženami

0
1330

Ak ste niekedy počuli meno Ramón Moreira, nepochybne si spomínate na zaujímavé čísla v jeho živote. Tento novodobý ekvádorský Casanova vyhlasoval, že mu stačí využiť svoj prirodzený šarm, rybia polievka morské potvory a má postarané o silu a um zviesť mnoho žien. Vyhlasoval, že miloval 150 žien a v každom prípade išlo o ozajstnú lásku. Zrejme sa mu naozaj darilo, lebo celkovo splodil 96 detí. Najstaršiemu z nich je dnes viac ako 50 rokov. Mnohé z nich ani nepoznal a o niektorých možno ani nevie, takže je ich možno rovná stovka.

Po jeho smrti vo veku 72 rokov sa na pohrebe stretlo okolo 50 jeho detí. Starší pán bez nejak veľkého majetku mal naozaj šarm, ktorým si dokázal ženy získať. Nemusel ich príliš dlho loviť, pretože ho tiež mnohé milovali, hoci vedeli o iných. Galantný muž hovoril pravdu, nepotreboval klamať a zamlčovať iné deti a vzťahy. Niektoré z jeho detí žijú v okolitých krajinách. Samého ho vždy veľmi mrzelo, že všetky svoje deti nepozná. Sám Ramón si pre médiá spomínal, že z počiatku sa na všetko ľudia pozerali pohoršene. Časom ho však spoznávali ďalšie ženy a muži, ktorý viac a viac mali pochopenie, prečo to tak je. Ramón síce pred smrťou nevyzeral ako milovník s neuveriteľným počtom 96 detí s 49 matkami, no jeho história a spomienky jeho manželky hovoria za všetko. Príbeh, ktorý by bol na Slovensku nereálny.
Pokiaľ niektoré naše zdroje neklamú, na Slovensku sme mali prípad otca s 25 deťmi. Lenže s jedinou matkou. Alebo viete o nejakom lepšom príklade?