Získajte horský bicykel za pneumatiky na stavebné stroje 

0
960

Potešte sa na jeseň s jedinečnou ponukou Zeppelin. Vybavte svoje stavebné stroje novými pneumatikami a získajte ku nim horský bicykel grátis.

Čo tak spojiť príjemné s užitočným? Potešte sa na jeseň s jedinečnou ponukou Zeppelin. Vybavte svoje stavebné stroje novými pneumatikami a získajte ku nim horský bicykel grátis.

Podmienky ponuky

Nakúpte v Zeppelin predajni pneumatiky BKT najmenej v hodnote 2250 EUR bez DPH do 30. novembra 2020 a k objednávke vám pribalia i bicykel. Ponuka je limitovaná maximálne 3 kusmi takéhoto darčeka na zákazníka. Celkový počet bicyklov tiež, čiže rýchlejší zákazníci vyhrávajú.

Aké sú pneumatiky BKT?

Pneumatiky sú vhodné napríklad pre nakladače, rýpadlo-nakladače, bagre, zrovnávače, komunálne vozidlá.

Čo sa týka vlastností, majú výbornú trakciu na náročnom teréne, dobrý jazdný výkon vďaka použitiu zmesi gumy odolnej voči opotrebovaniu a prerezaniu, široké profilové bloky zvyšujú odolnosť voči prerezaniu. Iné zase disponujú výnimočnou hĺbkou dezénu, silnou bočnicou, radiálnou kostrou, zosilneným oceľovým kordom, špeciálnou zmesou aj na tvrdé povrchy, či extra dlhou životnosťou. Jednoducho pneumatiky do každých podmienok.

Zišiel by sa vám aj bager či elektrocentrála?

V predajni a požičovni Zeppelin nájdete množstvo stavebných strojov i potrebných zariadení. Napríklad taký multifunkčný bager všetkých veľkostí alebo elektrocentrála na zabezpečenie nepretržitej dodávky energie. Navštívte niektorú z pobočiek v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, či Košiciach a odborníci vám pomôžu so všetkým, čo potrebujete. A možno si z predajne odveziete aj bicykel…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ