Vzdelanosť v Británií je v katastrofálnom stave, všimli si aj Anonymous

0
553
Vzdelanosť v Británií je v katastrofálnom stave, všimli si aj Anonymous
Ohodnoť článok

Vzdelanosť a stav školstva vo Veľkej Británií je v katastrofálnom stave a môže za to aj vysoká miera prisťahovalcov a kritériá štátnych škôl, ktoré posúvajú hranice zvládnuteľnosti aj pre prisťahovalcov z iných krajín. V praxi to teda vyzerá asi tak, že britské školy sú tak primitívne, že ich zvládne ktokoľvek. S rovnakou vecou súhlasia aj Slováci, žijúci v Británií. U detí, s ktorými ako au-pair robievalo často úlohy bolo evidentné, že nechápu ani v treťom ročníku to, čo na Slovensku zvláda druhák tesne po prázdninovom odpočinku. Niečo naozaj bude na tom vzdelaní v UK, keď aj samotný primátor Londýna Boris Johnson vyhlásil, že každé štvrté 11 ročné dieťa je negramotné.

Problém si všimlo aj združenie Anonymous, ktoré reagovalo na správy o tom, že rómske deti prisťahovalcov vykazujú vo Veľkej Británií rovnaké výsledky ako ktorékoľvek dieťa a že ich umiestňovanie v Čechách a na Slovensku do osobitných škôl je vecou rasizmu. Anonymous predkladá teda aj reakcie nie len na Gorilu a ACTA, ale aj na tvrdenia médií, že za umiestňovanie rómskych detí do špeciálnych tried môže naozaj len rasizmus. Týmto článkom nevyjadrujeme súhlas s ničím, len informujeme, že britské školstvo je naozaj v katastrofálnom stave, s primitívnym učivom, absolútnou nepoužiteľnosťou mládeže, ktorý z týchto škôl vyjde, ale aj nutnosťou rodičov riešiť iné vzdelanie, ak nechcú mať z dieťaťa obmedzeného, ale len zdanlivo dobre prosperujúceho, žiaka.

Ospravedlňujeme sa za nedostupnosť videa. Video bolo z youtube z neznámych dôvodov odstránené rovnako ako celý účet toho, kto ho zverejnil.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ