Vodič po predbehnutí nebrzdí, nahráva si zrážky s inými autami

0
990

Ruský vodič autobusu z mesta Zelenograd Alexej Volkov je braný tak povediac ako cestný hrdina. Mal po krk situácií, kedy mu pred auto vbehne iné auto a brzdí. Donedávna mal niekoľko problémov ako vodič z povolania na dlhých cestách, kedy mu autobus poškodili iní bezohľadní vodiči a on ako ten, čo do auta pred sebou narazil, mal vždy nehodu platiť. Rozhodol sa, že si obstará kameru a všetko si bude nahrávať. Ako náhle sa našlo vozidlo, ktoré mu skrížilo cestu a tým ho ohrozilo aj obmedzilo, skrátka nebrzdil ihneď, ale až po náraze. Potrestá tak vodičov, ktorí sa hrajú na machrov a predbiehajú aj na miestach, kde by nemali. Ako vodič autobusu totiž má argument autobus plný cestujúcich a nemožnosť brzdiť ihneď len čo sa nejaký šialenec objaví pred ním z druhého pruhu. Všetko má pritom na kamere a teda to nevadí ani jeho zamestnávateľom. V každom prípade má pre políciu záznam o tom, že nehodu on nezavinil a naštvaní vodiči, ktorí po nabúraní zadku vychádzajú z auta tak majú najmenší dôvod byť naštvaní.

Tento vodič je tým dokonca tak známi, že o ňom písali a hovorili už aj miestne aj zahraničné médiá. Niektorí pravidelní cestujúci to o ňom vedia a vôbec mu to nemajú za zlé.

Ak ešte pochybujete o šialenej náture ruských vodičov, pozrite si aj toto autobusové video. Zaujímalo by ma, čo robia ruské autoškoly a ako fungujú.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ