Vadering, nová fotozábava pri ktorej napodobňujete útok Dartha Vadera

0
1952

Nie je tomu ani mesiac, čo sa na webe začalo hovoriť o zábavných fotografiách, na ktorých ľudia aj mimo rodisko seriálu Dragon Ball – Japonsko, predvádzajú útok s ktorým pomocou tlakovej vlny odpália nepriateľov. Samozrejme, všetko je len jendoduchý fototrik. Netrvalo dlho a objavil sa ešte lepší prvok a to rovno zo slávnych Hviezdnych vojen. Najslávnejší predstaviteľ a azda najviac parodovaná filmová postavička v reklamách a iných filmoch, Darth Vader, používal či už vo filme, ale aj v počítačovej hrem, silu.

Vadering, zaujímavé fotografie ako zo Star wars

Pohybom ruky dokázal nepriateľa dusiť vo vzduchu a pohybovať ním ako s handrou. Práve toto napodobňujú rôzni ľudia ešte s väčším nadšením, ako v prípade japonských scénok z animovaného seriálu Dragon Ball. Dokonca do toho zapájajú aj rodičov, malé deti, či zvieratá. Tento trik je o niečo komplikovanejší, no stále je dobré mať fotoaparát s rýchlou uzávierkou, dobrou svetelnosťou priestoru a dostatok energie na opakované skoky, kým sa záber podarí. Pokiaľ aj vy začnete Vaderovať, potom nám nezabudnite svoju fotografiu nahrať na náš Facebook. Už teraz sa tešíme.

Vadering, fotografie útoku Darth Vadera

Vadering, zaujímavé fotografie ako zo Star warsMôže za to Rob Martinez
Aj tentoraz za to môže nejaký kreatívny odvážlivec, ale len málokedy sa dokáže vystopovať ten celkom prvý a jasný autor myšlienky. Internet za autora pokladá Roba Martineza, ktorý na svoj Twitter nahral fotografiu v tomto článku uvedenú ako celkom prvú. Tá odštartovala pomerne veľmi rýchlo reakcie iných. Už v prvý deň mal niekoľko tisíc reakcií a takmer ihneď sa začalo s opakovaním tohto nápadu na facebooku a Twitteru, na Instagrame, Flickri a mnohých iných. Dnes už ide o doslova pandémiu.

Zdroj: neatorama.com, Facebook, Twitter, Youtube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ