V Inchebe dodnes vystavovali stavitelia, odborníci aj predajcovia

0
1617

Dnes bol posledný deň, počas ktorého sme mohli navštíviť výstavu v bratislavskej Inchebe. Po inšpirácie sem prišlo viacero rodín, ktoré riešia momentálne rekonštrukciu alebo stavbu. Taktiež sem zavítalo viacero staviteľov, firiem a živnostníkov po zaujímavé kontakty, informácie, alebo ako v našom prípade, zo zvedavosti. Bolo na čo pozerať. Už pri východe pre vozidlá bližšie k ceste sa dal obdivovať veľmi malý dom s rozlohou okolo 80 metrov štvorcových, ktorý bol riešený čo najviac úsporne. Poschodový takéhoto typu sa tak zmestí takmer kdekoľvek. Dokonca každého návštevníka vítal sáčok s popcornom ako pozornosť. Boli sme tak viacerí, čo v malom domčeku chrúmali kukuricu.

V samotných halách sme mali možnosť nájsť viacero firiem. Boli to najmä stavebné materiály, tehly, krytiny, rôzne armatúry, vodovodné batérie, ale aj množstvo interiérového riešenia. Nábytok z masívu, rôzne tapety, prvky a dekorácie. Na svoje si prišli aj tí, čo obľubujú oddych pri dome, vo forme bazénov a výriviek. Aby som sa však vrátil k staviteľstvu samotnému, vidieť sme mohli pár staviteľov v akcii. Niekde ukazovali, ako stavať úsporný dom, ako zatepliť z rôznych tepelných izolantov, alebo priamo naniesť rôzne fasády.


Ako vždy sa sem priplietli aj taký vystavovatelia ako otravné náplaste, či predajcovia syrov, šuniek, potom sú to rôzne kuchynské potreby, ktoré majú od samotnej výstavy ďaleko, ale budiš. Dnes bol posledný deň výstav. Bolo možné si zakúpiť množstvo výrobkov, niekde aj vyhrať zaujímavé ceny. K dispozícií boli aj stánky, kde bolo možné kúpiť odbornú literatúru. Výstava Coneco v celom svojom predstavení má trochu komplikované vymenovanie všetkých súčastí. Presnejšie a konkrétnejšie ide o 33. medzinárodný veľtrh stavebníctva, ďalej Racioenergia 22. medzinárodný veľtrh využitia energie, ďalej Stavebná mechanizácia vo svojom 3. ročníku výstavy stavebných zdrojov a mechanizácie, ďalej Climatherm vo svojom 16. ročníku medzinárodného veľtrhu chladiacej a klimatizačnej techniky a Conecoinvest v 6. ročníku prezentácie investičných zámerov.

Viac fotografií u nás na Facebooku: http://www.facebook.com/media/se…&type=1