Túžite po skutočnom Rómeovi? Skúste to cez knižnú novinku Hľadám Rómea

0
1533

Hľadám Rómea, NOXIRiskovali by ste pre skutočnú lásku povedzme aj kariéru? Vedeli by ste rozpoznať, že ste si naozaj súdení a že toto je váš vysnený Rómeo? Ak máte chuť na rozkošne vtipný príbeh o vášni, pravde a o tom, že cesta k pravej láske môže byť poriadne tŕnistá, máme pre vás horúci tip.

Práve vyšiel štvrtý román od mimoriadne obľúbenej Alexandry Potterovej – po hitoch Daj si pozor na želania, Dokonalé rande Kto je to dievča? je tu novinka Hľadám Rómea. „Oveľa lepšie ako priemerné chic lit,“ rozplývajú sa čitatelia na Amazone.

Takže otázka znie: Aká najhoršia vec sa vám môže prihodiť na Deň svätého Valentína?
Že na vás zabudne váš priateľ?
Že musíte stráviť večer sama?
Alebo že vás celú ošpliecha nejaký magor na športovom aute?

Hľadám Rómea rozpráva príbeh o Juliet, ktorej sa práve na Valentína prihodia všetky tri veci naraz. Má pocit, že jej ľúbostný život už ani nemôže byť horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší…

Ukáže sa totiž, že šofér športového auta je jej rival z konkurenčnej reklamnej agentúry. Vie, že by sa mala držať bokom, ale nie je to také jednoduché. Sykes je atraktívny, sexy a šarmantný. A keď ju pozve na víkend do Verony – dejiska najznámejšej Shakespearovej tragédie – začína Juliet veriť, že našla konečne svojho Rómea.. Ale stojí za to, aby riskovala absolútne všetko? Sú si naozaj súdení? Alebo má skutočného Rómea rovno pod nosom?

Vychutnajte si novinku Hľadám Rómea od Alexandry Potterovej, ktorej príbehy miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej.

,,Chutné, pohodové čítanie. Ľahké a dojímavé – ako správny román pre ženy.“
– News of the world

,,Fantasticky vtipné.“
– Elle