Terapia mladej psychologičky Sarah White nahotou

0
1675

Mladá a celkom pohľadná „psychologička“ Sarah White si otvorila svoju ordináciu ako 24 ročná priamo v New Yorku. Unikátna terapia je však celkom iná, než tie klasické, ležiac na kresle sa spovedáte a hovoríte o svojich problémoch a zároveň čakáte nejakú múdrosť, ktorá vám spasí život.

Nie, kde že. Tu síce hovoríte o problémoch, no Sarah vyskúša aj niečo iné. Kúsok po kúsku odhodí svoje šatstvo a jej klient tak odhalí všetko, nie však z odevov, ale z myšlienok. Zastaví sa pri spodnej bielizni. Možno to má nakoniec naozaj nejaký účinok, keď terapeutka je ako polonahá viac zraniteľná, než ten, čo je oblečený. Dokonca jej tento plán vychádza, jej klientela sú takmer čisto len muži. Sarah verí, že svojim klientom pomáha konečne otvoriť sa a hovoriť o svojich problémoch. Terapia pritom vie byť aj zábavná. Prvé sedenie stojí 150 USD a prvé sedenie je prostredníctvom webkamery. Po dvoch troch sedeniach keď Sarah rozhodne, či psychologická liečba môže prejsť aj k osobnejšej forme, môže záujemca o jej psychologické služby stretnúť jej vnady aj osobne. Samozrejme stále v rovine sedenia s odborníkom a pacientom. Spomenula, že k nej chodili študenti, ktorí mali sexuálne problémy, ale aj starší páni. Problémy to boli rôzne a podarilo sa ich vyriešiť a vyličiť aj touto zaujímavou metódou. Vraj na mužských pacientov nahá terapia pôsobí tak, že sú otvorenejší a priamy. Napriek jej nahote sa vraj dokážu plne sústrediť na terapiu a vysloviť čo potrebujú, aj to, čo by inak nepovedali. Jej stránky nájdete na adrese sarahwhitelive.com

Veľké odhalenie…
…po pravde, nie je to psychologička. Nemá na to ani licenciu. Je len šikovná obchodníčka, ktorá má zároveň talent pomôcť ľuďom. Reálni odborníci síce popierajú, že by mala jej práca nejaký účinok a vysmievajú sa tomu, ale keď ona má toľko spokojných klientov… Že by sa im len páčila? V celom tomto jej projekte Sarah podporuje jej priateľ. Ten na rozdiel od jej rodičov o všetkom vedel už pri zrode tohto nápadu. Dievča ale funguje ako klasická cam-girl, dievča na webcamere s dávnou exhibicionizmu (a s chuťou po peniazoch).

Otázne je, dokedy bude takto fungovať jej terapia, aby sa nestala neskôr obeťou výmyselníka, ktorý ju bude chcieť získať len do postele. Aj preto začína webcamerou, aby dokázala vycítiť reálny problém, alebo len chuť po nej. Keďže ale USA má priveľmi veľa až nechutne prehnane prudárnych občanov, je tiež možné že sa dočká odsúdenia tejto zložky spoločnosti.

zdroj: web, brandimposter, sarahwhitelive.com