Súťaž: Vyhrajte špeciálny medovník podľa želania – vyhodnotenie

0
1922

Po jednej súťaži je tu ďalšia. Napriek tomu, že Valentín už dávno nie je, môže byť nasledovná nová súťaž pre všetkých, ktorých priateľky a lásky budú mať onedlho narodeniny, meniny, alebo vás čaká výročie. Dokonca aj keby niekto z rodiny oslavoval významné výročie, výrazná číslica výročia je ten najmenší problém. S internetovým obchodom Medovnicky.com sa podarilo dohodnúť na malej pozornosti pre víťaza tejto súťaže. Pozornosť je možno malá, za to veľmi pekná a nepochybne lákavá pre tých, čo túžia po originálnom darčeku.

Medovníky

Čo je súťažnou úlohou?
Napíšte nám odpovede na nasledovné otázky do emailovej správy odoslanej na adresu: redakcia(zavináč)zaujimavosti.net s predmetom SÚŤAŽ. Postačí v jednoduchom tvare (príklad: Otázka 1/odpoveď B a pod.). Prosím nepíšte odpovede do komentárov pod tento článok. Súťaž prebieha od 2. júna 2011 do 2. júla 2011. Usporiadateľom je server Zaujimavosti.net. Výhra nie je vymáhateľná a práva na zmeny v súťaži sú vyhradené. Predmetom je medovník s nápisom a výzorom podľa výberu. Výzor je možné vybrať z niekoľkých zaslaných návrhov.

Otázka 1.
Ktorý tvar medovníčka nenájdete v ponuke? (nápoveda)
A| Húska na veľkonočnom vajíčku
B| Kohútik na zelenej podložke
C| Skutočné medovníkové zdobené vajce v tvare vajca
D| Medovníková myš so zvončekom
E| Zelený vianočný medovníkový stromček

Otázka 1.
Čo určite nedávame do medovníkov? (nápoveda)
A| Badyán a iné koreniny do perníkov
B| Pravý včelí med
C| Vajíčka
D| Vínny ocot

Čo môžete teda vyhrať?
Výhrou je prekrásny medovník zdobený špeciálnym vzorom a technikou svedomitej ručnej práce, ktorá je svojim spôsobom ojedinelá. Tento druh práce uchvátil už ľudí z celkovo piatich krajín Európy, kde sú konkrétne medovníčky Anabell žiadané. Zároveň inšpiroval niekoľko ďalších medovnikárov kopírujúcich nápady iných. Medovník v súťaži nesie nápis, ktorý si sami určíte. Pozor: Nápis na medovník – pokiaľ ho vybratý tvar medovníka umožňuje, prípadne farebné odtiene môžete spomenúť už v súťažnej odpovedi. Správa na medovníku nesmie byť dlhšia ako 22 znakov. Medovník má viac ako 10 cm a je zabalený v ochrannom celofáne. Odoslaný je na adresu výhercu do týždňa od dohodnutia podoby medovníčka. Medovník nie je jedlý, lebo by ho bola veľká škoda. Slúži ako dekorácia v tvare srdca, ktorá môže potešiť niekoho skutočné srdce. Sumár všetkých výhier:

1. miesto: Medovník podľa želania
2. a 3. miesto: Zľavová poukážka v hodnote 5 € pri nákupe medovníkov nad 21 € platná do 18. decembra 2011

Vybrať si pritom môžete zo všetkých piatich tu publikovaných, alebo na stránkach Medovnicky.com uvedených motívov.
Medovnicky

Tak veľa šťastia pri vyhrávaní.

Vyhodnotenie súťaže:
Výherkyňou medovníka sa stala Táňa Slahučková
Výherkyňami poukážky sa stali: Zuzana Horváthová a Dominika Moravcová
Gratulujeme

ZANECHAŤ ODPOVEĎ