Šou Hotel Paradise skončila absolútne amatérskym semifinále a ešte úbohejším finále

0
1455

Reality šou Hotel Paradise prišla ako veľká voda. Reklamy a upútavky nás nenechali na pokoji dlhé týždne pred samotným začiatkom celej šou. Čakali sme sex, hádky, intrigy a veľkú dávku zábavy. Dočkali sme sa?!

Televízia Prima už po pár odvysielaných častiach pochopila, že celá šou nebude takým trhákom ako by si všetci priali a šou bola odsunutá na druhú koľaj. U našich západných susedov absolútne prepadla. Nezaujala ba dokonca ani nepohoršila, nechala ľudí ľahostajnými.

Na Slovensku to však bolo trošku inak. Predsa len nejakí diváci sa našli a šou pokračovala aj po zmenách pôvodných vysielacích časov. Hlavnú konkurenciu sa však nepodarilo ani omylom dostihnúť a tou bola jednoznačne Farma televízie Markíza.

Hotel Paradise teda veľa vody v šoubiznise či medzi formátmi reality šou nenamútil. Keby moderátorka Martina Gavriely a poniektorí účinkujúci nevystupovali v minulosti v porne či sa neživili fotením erotických aktov, ani bulvár by si túto šou nevšimol.
Zlatým klincom a obrovským vyvrcholením, ktoré vzbudilo veľký záujem bolo „vyhnanie z raja“, ktoré sa však netýkalo jedného súťažiaceho, ako to určovali pravidlá pri každotýždňovom vyraďovaní, ale celého štábu. Ten mal údajne problémy s miestnou produkciou, ktorá žiadala viac peňazí a ostrov musel opustiť.

Od tohto momentu to so šou išlo už z kopca. Jednotlivé časti sa naťahovali, aby sa pokryl celý vysielací čas a naplánované finále. To sa nakoniec odohralo po 88 dňoch v raji v štúdiu na Kolibe.
Vo štvrtok večer sme mali možnosť sledovať semifinále a deň potom finále.

Toľko proklamovanú megašou nakoniec ukončilo hodinové finále v štúdiu, kde v pozadí boli umelé kvety evokujúce divoký prales a finalisti s moderátorkami. Samotné finále malo nižšiu úroveň ako relácia Noc v raji. Chýbalo živé publikum, poriadne zostrihy, skúsený moderátor, nejaká gradácia a napätie…..Ľudovo povedané chýbali tomu gule.

Víťazke Nele Slovákovej, ktorá získala najviac diváckych hlasov ani nik poriadne nezablahoželal, účinkujúci tam po vyhlásení jej mena len ticho stáli, čakali čo sa bude diať, kým kamera stále bežala. Záver celej šou mi prišiel ako vtip. Bolo to nepripravené, amatérske a odfláknuté.
Čakal som rozhodne viac a podľa komentov a reakcií na internete rozhodne nie som sám!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ