Som narcis! A ty?

0
4666

Už dvadsiaty raz zaplavili slovenské ulice žlté narcisy. Tento rok pripadol Deň narcisov práve na piatok 15. 4. Celoslovenská verejnoprospešná zbierka pomáha onkologickým pacientom a je jedným z projektov Ligy proti rakovine. Žltý narcis, ako gesto spolupatričnosti a podpory ľudí, ktorí bojujú s rakovinou, sa stal na Slovensku už tradíciou. Práve kúpou žltého narcisu prispejete onkologickým pacientom a ich rodinám na celom Slovensku.

Narcic_1

Tri známe tváre sú v tom spolu

Podporiť kampaň sa rozhodli aj moderátorka Adela Banášová, Sajfa a Junior. Tí natočili videá, ktoré spustili verejnú polemiku. Začalo to videom, v ktorom Adela označila Juniora za narcis. Ten na margo toho natočil odkaz, v ktorom za narcis považuje Sajfu. Všetko to bol len dvojzmysel a spôsob, ako rozšíriť povedomie o tomto projekte. Pravdou však je, že ako Adela, tak aj Sajfa a Junior narcismi sú, a to hlavne 15. apríla, kedy podporili a pomohli ľuďom, ktorí bojujú s rakovinou.

#SomNarcis

Narcisl

Niekedy majú aj slová povzbudenia väčšiu hodnotu ako čokoľvek iné. Preto sa rozhodla Liga proti rakovine pomôcť aj touto cestou tým, ktorí každý deň bojujú s ťažkou chorobou. Pomôcť môžete aj vy. Delia vás od toho iba tri jednoduché kroky. Odfoťte sa s narcisom, pridajte povzbudzujúci odkaz onkologickým pacientom a zaveste ho na Facebook alebo Instagram s hastagom #SomNarcis.