Šeherezáda Bergüzar Korel a vraj tajný večierok v rodnom Turecku

1
1768

Šeherezáda momentálne letí, na Slovensku je naozaj úspešná a Vilovi sa podarilo v relácií Modré z neba sa s ňou stretnúť a dohodnúť stretnutie aj pre Alexandru. Alexandru s chorým dieťaťom skúša osud, prašivý manžel ju nechal kým bola s dieťaťom na liečení, na ulici, pripravil ju o strechu nad hlavou. Tá mala túžbu sa stretnúť so ženou známou ako Šeherezáda zo seriálu Tisíc a jedna noc, vlastným menom Bergüzar Korel. Toľko jedna dobrá správa, ktorú si onedlho pozrieme aj v televíznom podaní v Modrom z neba.

Čo je ale novinkou dňaa týka sa to Šeherezády je už z iného súdka.

Hyena Nový čas opäť píše o niečom…
…v čom sa očividne veľmi „vyzná“ a hrá sa na podobné hyeny svetového formátu.
Dnešný veľký titulok denníka totiž priniesol pravú tvár Šeherezády. Rozhorčenie pár ľudí, čo si toto tupé číslo denníka kúpili, bolo tak trochu dôvodom, prečo sme zamierili na cas.sk a pozreli si priamo titulky na tomto mieste. Denník píše, že pravá tvár Šeherezády je cigarety a vyplaznutý jazyk. To že si žena pretrie jazykom pery je absolútne bežná vec, ak je niekto na toľko zaostalý, že to berie ako vyplaznutie na novinára, za to mu už nemôžeme. To, že v Turecku fajčí väčšina žien a je to žiaľ bežnou vecou kultúry, to by možno mohol vedieť tento „reportér“ tiež. Priživil sa na párty a my máme padnúť na zadok, lebo on priniesol fotografie, ktoré odhaľujú pravú tvár na Slovensku milovanej Šeherezády.

Šeherezáda Bergüzar Korel a vraj tajný večierok
foto: snímka zo stránok cas.sk

Dojal ma titulok tohto absurdného (mimochodom opäť) sprostého článku, ktorý nemá hlavu ani pätu a neprináša nič hodnotné, ktorý vo fotosekcii píše: Tajný žúr hviezd Tisíc a jednej noci! A my sme boli pritom! – ich „reportér“ bol možno naozaj na párty, ale je nám ho ľúto. S jeho inteligenciou si naozaj myslel, že je na tajnej párty. Šlo o verejnú párty o ktorej vedeli všetky médiá, ich priatelia, bohato pestrý okruh ľudí a neobjavili sa na nej len ľudia z tohto seriálu, ale aj celkovo z rôznych oblastí kultúry a zábavy Turecka. Absolútne nešlo o tajnú párty, keď už sme teda pritom. Nekvalitné lacné fotografie fotené niekde z poza kríkov a fotky á la hyena s bezduchým článkom ešte nie sú všetko. Nuž prinútil tento výšplech novinárskej blbosti kúpiť si denník len kvôli tomu, čo capli na hlavnú stranu, hoci v článku nebolo nič. Šeherezáda fajčí, no to je toho. Stále lepšie ako by mala drogovať. Máme nenávidieť Lady Gaga lebo fajčí? Máme nenávidieť 80 percent hercov a spevákov, len preto že fajčia? Žijú život, kde k tomu majú bližšie. Sprostý titulok nášho denníka len dokazuje, aké sprostosti ho zaujímajú a aká je inteligencia niektorých novinárov.

Šeherezáda Bergüzar Korel a vraj tajný večierok
foto: snímka zo stránok cas.sk

Aj keď sa tu u nás možno nie vždy dočítate niečo s hlavou / pätou, aspoň sa nehráme na profesionálov, nezavádzame prekrútenou titulkou a máte naše názory zadarmo.

Comments are closed.