Rozchody prominentných párov: Demi Moore, Katy Perry, či Sinead O´Connor

0
1610

Ku koncu minulého roka ohlásili rozchod známe prominentné páry. Ako sa zdá, vlna rozchodov a rozvodov, ale rozhodne nie je na ústupe. Ukončenie manželstva minulý rok ohlásili : Demi Moore a Ashton Kutcher, Kim Kardashian a Chris Humphries, Jennifer Lopez a Mark Anthony či Katy Perry a Russell Brand.

Len po 17 dňoch zažiadala o rozvod i divoška Sinead O´Connor, ktorá sa nepáčila manželovým priateľom a rodine a rozbrojom prispeli i jej potulky po uliciach Las Vegas, kde zháňala nejaké tie drogy na rozptýlenie po svadobnom ceremoniále. Pred pár dňami však Sinead zverila svetu dobrú správu, že sa k svojmu štvrtému manželovi Berrymu Herridgeovi vrátila a pokúšajú na problémoch zapracovať. 🙂 Manželia vraj začínajú budovať svoj vzťah odznovu a skúšajú spolu randiť, hoc sú už takmer dva mesiace svoji.

Medzičasom sa však k párom, ktoré majú rozvod na spadnutie pridali i Will Smith a Jada Pinkett. O ich problémoch sa hovorí už dlhší čas. Je verejne známe, že manželia majú voľný vzťah, ktorý vraj ich vzájomný život a spolužitie utužuje. Zásadnou prekážkou spoločného života majú vraj byť rozdielne názory na výchovu ich detí. Obe sú totiž pomerne slávne a ich mamina trávi veľa času budovaním ich kariéry. Otec sa však na vec pozerá asi inak a tak je doma napätá situácia.

Ťažké časy vraj prežíva aj Johny Depp a jeho francúzska manželka Vanessa Paradis. Johnny vraj plánuje svoju ženu po 14 rokoch spoločného života opustiť a to z doposiaľ neznámych príčin.

Nuž , nič netrvá večne a tam kde nie je láska a dôvera sa manželstvo zachrániť nedá.