Recenzie zahraničných aj slovenských hotelov, ktoré stoja za pozornosť

0
1617

Každý pozorný dovolenkár si svoj hotel vyberá na základe odporúčaní. Nie každý stojí o neželané prekvapenia v podobe zlej predstavy o hoteli a izbách a preto sa nemožno čudovať, že cestovateľov a dovolenkárov je plný internet. Miest, kde nájdete skutočné recenzie hotelov, je na svete mnoho. Medzi tie najvýraznejšie určite patrí Tripadvisor, no pokiaľ by bežný používateľ internetu a dovolenkár v jednom mal hovoriť o slovenskom príklade pre portál podobných kvalít, zväčša siahne po stránkach Recenzie-hotelov.sk, kde nájdete, ako inak práve recenzie hotelov.

Recenzie hotelov v slovenčine

Prehľadné jasné a láska na prvý pohľad
Stránky možno pokladať za úžasne jednoduché. Hneď na úvodnej stránke totiž pochopíte všetko podstatné. Vyhľadávacie pole vás dovedie ku konkrétnemu hotelu, možnosť pridania vlastnej recenzie je výrazná a hneď po ruke z pravej strany a kto chce čítať a hľadať inšpiráciu, nájde ju aj prostredníctvom posledných recenzií, alebo najlepšie hodnotených hoteloch. To všetko ponúka hlavná stránka, ktorá nepôsobí rušivo vlastne v ničom a jasne ponúka možnosti výberu aj menej skúsenému užívateľovi internetu.

Vnútro samotných recenzii je prekvapivo bohaté na široký výber hotelov v zahraničí, aj na Slovensku. Tie slovenské hotely sú rozdelené do jednotlivých krajov a máte tak jasno aj v tom, aké miesto z celého kraja hotel získal medzi hodnotiacimi. Je pravdou, že pri rôznorodosti klientely jednotlivých hotelov nemožno očakávať vždy spokojných a chápavých klientov, a preto je dobré aj negatívne recenzie vnímať pozorne a sledovať, čo je presne hodnotené za negatívum. Áno, aj negatívne hodnotenia sú na dennom poriadku, keďže administrácia portálu schvaľuje aj kritiku. Samotní hodnotiaci majú možnosť podrobne ohodnotiť hotel a vyjadriť sa o jeho kvalitách. Najdiskutovanejšie hotely majú pomerne slušnú plodnosť na názory druhých. Určite je výhodou podrobné zobrazovanie informácií o tom, kedy bol daný dovolenkár na mieste, možnosť nahrávania fotografií, preklikávanie medzi recenziami a možnosť označiť tie recenzie, ktoré vám pomohli, za užitočné.

Recenzia hotelu Hilton Long Beach

Jeden taký príklad je hodnotenie hotela Hilton Long Beach v Egypte, ktorý patrí medzi najznámejšie hotely v letovisku Hurghada. Pozrite si aj vy bohaté skúsenosti rôznych dovolenkárov, ako aj množstvo presných informácií od celkového poradia v Hurghade, po fotografie samotných účastníkov zájazdov a klientov hotela.

Súťaž o dovolenku do Turecka
Okrem tohto všetkého sme si všimli súťaž o dovolenku pre dve osoby do Turecka v 5* hoteli v termíne 28. 9. až 5. 10. pričom je možné zabojovať o ňu už len tým, že sa do nej prihlásite a napíšete recenziu na hotel, s ktorým máte skúsenosti vy. Stačí pritom recenzia aj na slovenský hotel.