Prezidentské voľby 2014 štartujú, výsledok je len nás

0
1665

KandidátiDnes odštartovalo prvé kolo volieb. Tie sa pritom týkajú aj tých, čo si myslia, že je to mimo nich. Tieto voľby prinášajú výnimočný počet kandidátov aj odvahu. Priebežne sme sa mali možnosť dozvedať výsledky prieskumov, ktoré mohli výrazne ovplyvniť mienku ľudí. Voľba medzi veľkým a menším zlom je tradične pre mnohých dilemou. U nás sme dosť ovplyvnení poslednými dňami, kedže v našom okolí sú aj ľudia, ktorí vďaka nebankovkám prišli o strechu nad hlavou. Ako každý, aj my chceme zmenu. Vieme, že jeden hlas nič nespraví. No podobný názor môžu mať mnohí. Preto aj práve tí, konkrétna skupina skeptikov, môžu mať názor, ktorý môže konečnému výsledku dodať iné čísla. Prajeme všetkým, aby mali správnu ruku pri rozhodovaní, dali krížik tomu správnemu menu a nepovažovali to len za malú prechádzku ku škole a naspäť.

Ako sa hlasuje?
Volebný lístok si žiada len jediný krížik. Pri mene vášho kandidáta. Takýto lístok následne vložíte do obálky a vhodíte do hlasovacej urny. Nič komplikované, ani zložité. Pri vlastnom rozhodovaní sa spoliehajte na seba. Je síce len ráno, no už na ulici aj v rodine počúvame príkazy, koho voliť. Každý má predsa svoju hlavu.

Upozornenie: ilustračná snímka je zámerne zachytená tak, aby nebola celá, no zachytila poradie kandidátov. Máte tak možnosť poznať, kde sa nachádza ten váš a byť pripravení na približnú polohu. Účelom článku je popriať veľa šťastia pri rozhodovaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ