P!nk si dala hudobnú pauzu a točí ďalší film

0
1331

Americká speváčka P!nk, vlastným menom Alicia Moore, si po pôrode vzala hudobné prázdniny. Jej prvorodená dcérka Willow Sage Hart sa narodila len v júni tohto roku. Novopečená mamička však už beží do práce. Tento krát ale v roli herečky. Jej nový film ale nie je len taký brak, ako sme u speváčok zvyknutí.

Snímka Thanks for sharing je autorským dielom režiséra a scenáristu Stuarta Blumberga, ktorý bol minulý rok nominovaný na Oscara za scenár k skvelému filmu Kids are all right. Komediálna dráma by mala zobraziť príbehy troch ľudí, ktorí prechádzajú liečbou závislosti od sexu. Hlavnými hviezdami sú oscarová herečka Gwyneth Paltrow, Mark Ruffalo či Tim Robins. Drobnú úlohu získala aj P!nk, ktorá svoju rolu Dede natáčala minulý týždeň v New Yorku.

P!nk pred kamerou stála už aj v minulosti a to niekoľko krát. Malú rolu získala vo filme Charlieho anjeli : Na plný plyn z roku 2003, ku ktorému naspievala aj titulnú pieseň Feel good time. V roku 2007 si zahrala v hororovej snímke Katakomby. Okrem toho sa mihla vo viacerých filmoch, kde „hrala“ samú seba.

Svoj hlas prepožičala aj Glorii, postavičke z druhého pokračovania animovaného filmu pre deti Happy feet two, ktorý sa dočká premiéry ešte tento rok.
Ako sa zdá, mamička na materskej aj tak pracuje.