Peter Konček zo Superstar zahynul pri autonehode

0
1618

Peter Konček (†26), ktorého poznáme mnohí ako Superstáristu a viac menej nie príliš úspešného speváka, zomrel pri automobilovej nehode. Šoféroval BMW z požičovne na ktorom narazil do stromu. O život pritom prišiel aj spolujazdec. Len nedávno sa pritom Peter dostal z väzby, kde sa dostal pre obvinenia z vydierania. To, že mal problémy so zákonom niekoľko krát, nebolo verejným tajomstvom.
Do pamäti verejnosti sa dostal v prvej sérii Slovenská hľadá Superstar. Dostal sa do finále, avšak nepostúpil. Zaujal spevom ovládaním hlasu západným štýlom. Už v Superstar bol druhými obvinený z krádeže mobilného telefónu, neskôr opakovane médiá riešili rôzne prešľapy a obvinenia. Nech už bolo však ako chce, pravdu sa nedozvieme.

Podľa nášho zdroja bol cestný úsek uzatvorený políciou ešte počas rána. Auto, ktoré bolo cez uzáveru vidieť, bolo roztrieskané na nepoznanie a nebol absolútne rozpoznateľný ani typ, či značka auta. Polícia odkláňala dopravu na inú cestu. Vtedy ešte nikto ani len netušil že zomrel známy Novozámočan.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ