Nový Čas opäť trápny, vraj Habera a pokuta.

1
1399

Dnes ma titulka na obálke denníka Nový Čas prinútila si ho kúpiť. Svoj účel splnila a pasca sklapla. S veľkým nápisom HABERA, KOLEDUJE SI O POKUTU sa pozerám na fotografie Paľa Haberu a malého Dávida na vozíku, ktorý sa predstavil vo včerajšej premiére Talentmánie na tv Markíza a Nova. Redakcia sa nezabudla popýšiť, že sa im podarilo získať prístup k utajenému škandálnemu videu, ktoré zachytáva megaobrovský škandál. Habera v ňom mal použiť slovo „pišolák“ pri pomenovaní pohybu Michaela Jacksona, keď sa drží za rozkrok. Slovo pišolák pritom možno chlapec pozná pod iným pojmom, nič menej stále ide o detské pomenovanie niečoho, čo je súčasťou jeho tela a nebolo to slovo vulgárne. Absolútne debilný nádych a obsah tohto článku opäť dal najavo, čo dokáže Nový Čas použiť ako tému dňa. Neuveriteľne trápne boli slová redaktora, ktorý označil Haberove správanie za nenormálne a pohoršujúce. Neviem, či je redaktor Mormón, alebo bola v jeho dedine pišolák nejaká nadávka.

Tomu pohybu, kde sa Michael chytí za rozkrok mnohí hovoria rôzne. Pojem, ktorý tomu dal Habera je azda z tisíca rôznych ten najjemnejší a najdetskejší aký existuje. Ale na verejnosti napísať, že Habera s tým spôsobil nejakú traumu alebo niečo, je absolútna tuposť. Nad článkom s údivom dnes otvárali ústa viacerí ľudia. Prajem Novému Času ešte stále viac debilnejších článkov. Talentmánia ešte len začala, to je len začiatok.

Pred nejakým časom sa tiež objavil naq rovnakom médiu článok o tom, ako sa Habera s Troškou povadili, nepohodli pre jeho skladbu a podobné veci. Sami porotcovia vo včerajšej šou reagovali na tento článok a dali jasne na javo, že aj za tým článkom a kecami, ktoré potom ostatné médiá rozniesli, sedel úbožiak šialenec, ktorému ide o predajnosť, a nepotrebuje si udržiavať svoju dôstojnosť. Pre skreslené a absolútne nepochopené žarty pisateľovi spomínaného článku o vojne v porotcovskej lavici prajú aj Zaujimavosti.net to isté, čo včera zaželal pán Troška. Nech ho blba „zuby bolia celú noc“.

Pozor, k dnešnému vydaniu denníka Nový Čas mi ešte nedá nespomenúť, že na strane 15. vám predstaví absolútne prvú Nokiu s dotykovým displayom. Z popisu by ste tak pochopili, že Nokia nechce zaostávať a aj ona chce mať dotykový display. Fakt prvý?
Úžasné. Takže na stole, mi leží už viac ako mesiac asi dotyková Lokia, alebo Dokia? Podľa NČ je prvá X3, momentálne absolútna novinka.

Comments are closed.