Naservírovali im tajne McDonald’s a oni ho vychvaľovali (video)

0
1001
Naservírovali im tajne McDonald’s a oni ho vychvaľovali (video)
Ohodnoť článok

Mekáč menuO McDonald’s existuje množstvo veľa fám, ktoré sa snažia spájať túto značku s množstvom škandálov a jej neprajníci nenechajú na pokoji aj roky staré kauzy, často dokonca umelo vytvorené. Mienka o amerických fastfoodoch vôbec nemusí byť taká, ktorú by si akýkoľvek prevádzkovateľ prial. Mnoho ľudí však dáva na iných a vôbec nehodnotí jedlo samotné. Mnohí ani netušia, čo má McDonald’s v ponuke, že sú to aj šaláty a jednoducho čistá voda.

Servírovali mekáč, no neprezradili sa
Dvojica Holanďanov sa podujala na experiment dokázať, že mnoho ľudí dáva na predsudky a vôbec netušia, čo ponúka McDonald’s. Dostali sa na gastronomický veľtrh, kde prezentujú svoje jedlo gastronomickí odborníci a reštaurácie. Oslovili viacero okoloidúcich, aby zhodnotili ich jedlo a dokonca sa spýtali, či je lepšie ako to v „mekáči“. Ľudia sa vyjadrovali, že je to chutné a určite lepšie ako v McDonald’s. V skutočnosti však šlo o originálne jedlá práve z neho, nakrájané na drobné kúsky. Bolo veľmi zábavné sledovať gastronomických „odborníkov“ ochutnávajúcich mekáč a hodnotiť, aké je to výborné. To len dokazuje, koľko robia predsudky voči značke a koľko pretvárka.

Nie, tento článok nie je zaplatený žiadnou značkou rýchleho občerstvenia. Len sa občas bavíme na bláznivých konšpiračných teóriách iných magazínov, ktoré len prekladajú zo zahraničia z pochybných zdrojov údajné postupy a šialenosti týkajúce sa niektorých údajných praktík tejto a inej spoločnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ