Najnenávidenejšia reklama marca? Ufónových 100 tabletov týždenne

0
1482

Sú reklamy, ktoré nenávidíme, sú aj také, ktoré si ani neuvedomujeme, no sú aj také, pri ktorých letí od zlosti ovládač do obrazovky, alebo rádio zo skrine. Tou poslednou možnosťou už dokonca reklamu vypínali na dvoch miestach. Aj keď neúmyselne. Opakovane sa aj u nás vypína a prelaďuje len čo sa ozve debilný hlas zeleného mužíčka, ktorého pritom nehovorí Slovák, ale Čech, ktorý si zrejme len myslí, že vie po slovensky. Nemenovaný internetový obchod s elektronikou a počítačmi využíva na svoju propagáciu zeleného ufóna, no tentoraz zašiel priďaleko. Na melódiu skladby, ktorú poznáte z trebárs moravskej dychovky počas ochutnávky „vína ve vínnem sklípku“, sa ozýva uši režúca debilná zvučka „Sto tabletov týždenne“.

Krátky prieskum medzi ľuďmi od 21 do 38 rokov, Bratislava
V rýchlosti sme spravili prieskum medzi 48 ľuďmi v produktívnom veku, ktorí počúvajú rádio, alebo sledujú televíziu. Väčšinou sa v názoroch nestretli, avšak krásnych presných 20 opýtaných si najmä vďaka rádiu ihneď spomenulo na „100 tabletov týždenne“, nekončiaci song, pre ktorý si dokonca určití jednotlivci vycvičili rýchle ruky pri vypínaní a zapínaní funkcie „MUTE“ na svojom rádiu. Ostatné výsledky, pričom niektorí povedali aj viac tipov, znejú:

  1. miesto: „Sto tabletov týždenne“ – 20 názorov
  2. miesto: „Tečie ti do topánok“ / „S kým bankujete?“ – 11 názorov
  3. miesto: „Je nový? Nie! Vypraný v XY“ – 8 názorov
  4. miesto: reklamy ružového mobilného operátora – 8 názorov
  5. miesto: prekvapivo Sieť casín propagovaných v rádiu – 4 názory
  6. miesto: žltočervený plastový panák, ktorý trepe nezmysly – 3 názory
  7. a ďalšie miesta sú rozložené medzi rôzne iné reklamy, aj nám neznáme…

Vaše názory nás však stále zaujímajú. Dajte nám ich vedieť do komentárov. Sú reklamy, ktoré zabudli naši opýtaní spomenúť, alebo nemali na šťastie tú česť sa s nimi stretnúť? Ďakujeme za doplnenie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ