Madonnin brat sa našiel, je bezdomovec

0
545
Madonnin brat sa našiel, je bezdomovec
Ohodnoť článok

Svetovými médiami minulý týždeň prebehla vskutku bulvárna správa prvej kategórie. Madonnin brat, Anthony Ciccone, je bezdomovec. Žije bez práce a príjmu pod mostom v americkom meste Traverse City v štáte Michigan. Šokujúca správa, že?

Pri prvom počutí je každému hneď zle a nechápe ako jedna z najbohatších žien šoubiznisu môže niečo také dopustiť. Každý si hneď zanadáva a celú rodinu Cicconeových odsúdi.
Madonna má 7 súrodencov. Jej otec je stále aktívny pán a vlastní vinicu kde produkuje vlastnú značku vína. Tam práve Anthony naposledy pracoval, no bol prepustený. Rodina sa k nemu otočila chrbtom a on zostal bez prostriedkov a prišiel i o strechu nad hlavou. Chudáčik, poviete si.

To, čo však Anthonyho doviedlo do tejto ťažkej situácie je vraj alkohol a gamblerstvo. A nie je jediný z klanu. Problémový je aj jej brat Marty. Už v dokumente zo života speváčky Truth or dare / S Madonnou v posteli (1990) speváčke otvorene hovorí o bratových problémoch. Sama prosí ochranku, aby naňho dohliadla a v noci ho nepúšťala k nej do izby. Marty už v tom čase absolvoval viacero odvykacích kúr. Závislosťou od kokaínu si prešiel aj ďalší z bratov a to Christopher. Ten v roku 2008 vydal o Madonne aj knihu.

Po týchto informáciách už správa tak šokujúca nie je. Jedným zo zlatých pravidiel pre rodiny postihnuté osobou trpiacou závislosťou je, že od istého momentu je najlepšie daného človeka odstrihnúť od príjmu. To znamená nepodporovať daného človeka finančne ani materiálne, aby padol na absolútne dno, kde je najväčšia pravdepodobnosť, že si svoje sebazničujúce správanie uvedomí.

Práve k tomuto sa po rokoch rodina pravdepodobne odhodlala a dúfa, že si Anthony svoje správanie uvedomí a konečne si svoj život dá doporiadku. Ako sa hovorí, komu nie je rady , tomu niet pomoci!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ