Madonna zažiarila pred miliónmi divákov na Superbowle

0
1631

Americká popová veteránka Madonna toho za posledné obdobie stihla neskutočne veľa. Svetlo sveta uzrel jej nový snímok WE, získala Zlatý glóbus za ústrednú pieseň Masterpiece, nomináciu na Oscara za kostýmy, vydala nový singel a klip Give me all your luvin´ a opäť ukázala svetu populárnej hudby, kto stále pevne drží žezlo kráľovnej popu.

53 ročná popová diva získala prestížnu možnosť vystúpiť počas prestávky NFL Superbowlu naživo a predstaviť sa tak so svojím novým singlom miliónom divákov po celom svete.
Hovorí sa, že o túto jedinečnú možnosť mala záujem aj Lady Gaga, ktorú mnohí považujú za novú nasledovníčku Madonny.

Každopádne pol čas zápasu v ktorom New York Giants porazili New England Patriots 21:17 bol venovaný len Madonne. Tá show z nedele na pondelok otvorila nesmrteľným hitom Vogue a nechala sa priviesť k pódiu na obrovskom alegorickom voze. Ten pripomínal prvky starovekého Egypta, Ríma, či Grécka. Jej entreé bolo vskutku noblesné a dôstojné jej postavenia a povesti.
Tanečné kreácie nemali jedinú chybu a z Vogue sa speváčka plynulo dostala k ďalšiemu hitu Music.
Tu počas choreografie na tribúne sa mierne zasekla pri jednom skoku, ale bez najmenšieho zaváhania pokračovala ďalej a ukázala niekoľko premetov. V závere ju tanečnými prvkami doplnilo duo LMFAO.
Treťou piesňou, s ktorou Madonna vystúpila bola úplná novinka Give me all yur luvin´, ktorú naspievala za doprovodu Nicki Minaj a speváčky M.I.A. Obe sa objavili aj počas vystúpenia na pódiu. Spomínaná M.I.A spôsobila obrovský škandál, keď divákom naživo ukázala vystrčený prostredník.
Nasledovala krátka medley Open your heart / Express yourself pri ktorej Madonnu doprevádzal spevák Cee Lo Green , ktorý s ňou show zakončil duchaplnou gospelovou verziou Like a prayer.

Vystúpenie zožalo obrovský úspech a Madonna získala uznanie nielen fanúšikov, ale i odbornej verejnosti, kritikov a kolegov celebrít. Tí hneď zaplnili sociálne siete a o show živo diskutovali.
Singel Give me all your luvin´sa už počas prvých dní dostal takmer na vrchol miestnej hitparády. Reklama to bola teda na nezaplatenie!

Tohtoročné finále NFL sledoval rekordný počet divákov a to 111.3 miliónov (111 mil minulý rok). Halftime show, počas ktorej vystúpila Madonna s hosťami bola rovnako najsledovanejšou. Zaujímavosťou je, že dosiahla finálne vyšší rating ako pokračovanie Superbowlu.

Speváčka Madonna opäť raz ukázala, že sa na odchod z trónu popovej kráľovnej rozhodne nechystá. Jej nový album MDNA vychádza už 26 marca. Momentálne Madonna pripravuje turné, The Madonna World Tour 2012, na ktoré sa lístky začnú predávať už tento mesiac. Najbližšie k nám vystúpi Madonna vo Viedni, 29 júla a lístky idú do predaja už 24 februára.