Madonna neznáša hortenzie a odmieta sa za to hanbiť

0
950

Známa škandalistka Madonna sa opäť raz postarala o poriadny rozruch. Tento krát ale určite neplánovane. Na medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach, kde vystupovala ako seriózna režisérka, ktorá prišla predstaviť svoj nový film W.E. sa jej podarilo zaujať aj niečím úplne iným.

Pred začiatkom tlačovej konferencie, kde speváčka odpovedala na zvedavé otázky prizvaných novinárov, dostala od neznámeho muža, ktorý sa predstavil ako jej fanúšik krásne hortenzie. Madonna sa síce usmiala a za dar poďakovala, no hortenzie hneď strčila pod stôl a svojej filmovej kolegyni sa posťažovala, že hortenzie neznáša a ten človek to zjavne nevedel a odfrkla si. Nič zvláštne, povedal by si človek, ale žiaľ Madonne asi uniklo, že jej mikrofón je už zapnutý. Zdanlivo nevinný incident tak nabral gigantické rozmery.

Dotyčný muž je Vitalii Sediuk z ukrajinskej televízie. Po konferencii si na Madonnu počkal a dotieravo sa jej spýtal, kde sú tie hortenzie, ktoré jej daroval. Madonna mu v rýchlom kroku odpovedala, že ich má jej asistentka a zmizla v dave. Celá situácia pôsobí skôr ako premyslená hra novinára, ktorý sa snažil Madonnu nachytať a vytvoriť tak mediálnu kauzu.
Po tom, ako sa spustila vlna kritiky na jej hlavu, rozhodla sa na situáciu reagovať krátkym videom, ktorá vám prinášame. To nepotrebuje žiadny ďalší komentár. Názor si každý urobí sám! 

Madonna dostane dar

Novinár vysleduje Madonnu a spýta sa kde sú jeho kvety, ktoré jej dal – 00:44

Madonnina video odpoveď k vzniknutej situácii

ZANECHAŤ ODPOVEĎ