Nahé fotky s Lindsay Lohan sú vonku, no nič nové nepredviedla

0
1588

Problémová hviezda, ktorá v posledných rokoch plynule prechádza z jedného škandálu do druhého už o kariére nádejnej herečky či speváčky môže asi len snívať. Možno aj práve preto, že zárobkov má málo a lepšia budúcnosť ju nečaká, rozhodla sa konečne prijať ponuku na fotenie pre prestížny pánsky magazín.

Potom, ako opätovne strávila niekoľko hodín vo väzbe za porušenie podmienky a všetok voľný čas trávi komunálnou prácou v márnici, ktorú jej nariadil súd, nemá Lindsay veľa možností, ako si na seba zarobiť. Nepatrí práve medzi vyhľadávané herečky a hoc mala dostať úlohu v pripravovanom gangsterskom filme o mafii po boku Johna Travoltu, producenti ju žiaľ nakoniec nahradili.

Ako inak, jej mama Dina stojí stále pri nej, sťa jej agentka a vydobila pre dcéru nadmieru uspokojivý honorár za nahé fotky pre magazín Playboy. Lindsay vraj dostala rovný 1 milión USD. Na hviezdu jej formátu je to priam rozprávková suma, zvlásť, keď žiadna iná celebrita tak vysokú sumu od Heffnera ešte nedostala. Fotenie sa uskutočnilo pred mesiacom a všetci zúčastnení o ňom zaryto mlčali. O to viac prišiel šok, keď sa zistilo, že mladá škandalistka nepredviedla nič, čo by svet nevidel dávno predtým.

Fotky viac zakrývajú ako ukazujú, Lindsay sa neukáže úplne nahá spredu a okrem pŕs a zadku jej nevidno nič. Fanúšikovia magazínu i nadšení obdivovatelia ženskej krásy sú sklamaní. Okrem iného Lindsay opäť kopírovala svoju modlu, herečku Marilyn Monroe, ako už mnohokrát pred tým.

Ako by to nestačilo, fotky sa na internete objavili dva mesiace pred jeho pôvodným uvedením na trh (január 2012). Lindsay pre dovolenku so sestrou na Hawaii zmeškala aj natáčanie show u Ellen DeGerness, kde mala fotenie propagovať. Nakoniec sa vedenie rozhodlo magazín s fotkami vydať už teraz.

Zlé jazyky hovoria, že predaj magazínu nijaký významný nárast nezaznamenalo, uvidíme však ako neskôr. Medzi sklamaných obdivovateľov ženskej krásy patrí napríklad aj rapper 50 Cent, ktorý na sociálnej sieti napísal, že mal záujem za tie peniaze, čo jej dali vidieť aj jej „Vajayjay“ – preklad už necháme na vás. 🙂

Hoc jej fotografie nie sú práve umeleckým skvostom plným kreativity, musíme uznať, že postavu má naozaj peknú!

Video nie je vhodné pre osoby do 18 rokov!